„Maria z przedmieścia” – Odcinek 82: Niewdzięczność

W 82. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando dowiaduję się, że María nie zabiła Calixty. Emisja 4 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Aldo wyjawia ojcu, że widział na własne oczy, jak Soraya dźgnęła Nanda ostrym narzędziem. Zdumiewa go opowieścią o tym, jaka naprawdę jest Soraya. Prosi przy tym, żeby nie skazywał Alicię na łaskę podłej macochy. María wyjaśnia Gonzalowi, że zostanie jego żoną, aby raz na zawsze wykreślić Luisa Fernanda ze swojego życia. Gonzalo wyraża nadzieję, że z czasem zdobędzie jej serce. Prosi ją o dostarczenie dowodów mogących przyśpieszyć wydanie orzeczenia rozwodu. Tita zarzuca biologicznym rodzicom, że łamią prawo, trzymając ją w Paryżu wbrew jej woli.

María proponuje Penélope sojusz na czas pobytu w zakładzie karnym, jednak spragniona zemsty rywalka odrzuca propozycję. Murillo informuje Gonzala, że María zostanie skazana na dziesięć, a nie dwadzieścia lat pozbawienia wolności. Soraya donosi Luisowi Fernandowi, że Gonzalo oświadczył się Maríi. Mężczyzna natychmiast jedzie do żony, aby usłyszeć prawdę z jej ust. Zgadza się ustąpić i dać jej rozwód. Uprzedza jednak, że jest w wielkim błędzie skoro myśli, że zależy mu na poślubieniu Sorai.

Clemente nie zgadza się dłużej zatrzymywać Titę w Paryżu. María wyznaje ojcu Honoriowi, że przyznała się do winy, aby chronić Nanda. Wyjawia również, że tym samym straciła syna, ponieważ on uważa ją za zabójczynię. Abelardo mówi Alicii i Esperanzie, że poznał już prawdziwą twarz Sorai. Obiecuje, że zawsze przybędzie im na ratunek, gdyby Soraya odważyła się je skrzywdzić. Balbina, ciotka doktora Mejíi, znajduje w jego gabinecie kopertę z listem do odczytania po jego śmierci.

Termin ostatniej rozprawy przeciwko Maríi zostaje przesunięty. Gonzalo uważa, że oskarżona może na tym zyskać. Tita zostaje potrącona przez samochód, gdy próbuje uciec od Veróniki. Ojciec Honorio wyjawia Nandowi, że María wzięła na siebie winę za zabicie Calixty, żeby ocalić go przed aresztowaniem. Gonzalo obwieszcza Maríi, że najpewniej za trzy miesiące będzie po rozwodzie z Luisem Fernandem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.