Yolanda uważa, że Alberto musiał mieć ważny powód, skoro przyszedł do jej ojca w sobotę. Margarito jest przekonany, że jest nim operacja. Vanessa wyznaje Edsonowi, że wcale go nie kocha i chce się rozwieść. On odpowiada, że w jego rodzinie nie uznaje się rozwodów. Jest przekonany, że wydał na nią dość pieniędzy i może rościć sobie do niej prawa. Vanessa uprzedza go, że choćby zatrzymał ją przy sobie siłą, jej serce zawsze będzie biło dla innego mężczyzny. W odwecie mąż uderza ją i gwałci.

Prudencia usiłuje zmusić Luisa do przyznania się, że strzelił do Toribia, nawet jeśli zrobił to nieświadomie. Zgłasza pretensję do męża, że uciekł z miejsca wypadku. Luis tłumaczy się, że był wtedy młody i bardzo bał się konsekwencji. W dodatku ojciec zapewnił go, że wszystkim się zajmie. Prudencia uważa, że powinien publicznie przyznać rację Tobiriowi. Grozi, że jeśli i tym razem stchórzy, zrobi to za niego. Vanessa próbuje uciec od męża. On wybiega za nią. Gdy ją dogania, zaczynają się szarpać. Tracą równowagę i spadają z wysokości.

Prudencia dzieli się z Angustias swoim odkryciem. Boli ją, że mąż nie kiwnął palcem, aby pomóc Toribiowi, skazując go na nędzne życie i łaskę Baldomera czy Mariny. Lucrecia usiłuje przetłumaczyć Isaurowi, że Marina jest niewdzięcznicą, ponieważ zapomniała o jego poświęceniu. Namawia go, żeby zadbał o siebie i zgodził się na operację plastyczną. Isauro obawia się, że przeżyje rozczarowanie podobne do tego, jakie spotkało go po pierwszej próbie. Alberto zawiadamia Prudencię o wypadku Edsona i Vanessy. Następnie przekazuje złą nowinę Hildzie i Susanie. Stan Edsona i Vanessy jest bardzo ciężki.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda Vanessy. Graciela w małżeństwie tyle nie wycierpiała co Vanessa. I sam wątek Adriana i Gracieli był dłuższy. Tu Paulino głównie wymagał od Vanessy, żeby z dnia na dzień zmieniła swój pogląd na wszystko, a on jej wiele obiecywał. Prawie w ogóle się nie znali, ale ona musiałaby porzucić wszystko od razu dla zauroczenia, a jak tego nie zrobiła to Paulino uniósł się dumą i nie pomógł jej kiedy ona potrzebowała impulsu, żeby się wycofać z tego ślubu z Edsonem. Gdyby ją kochał to by nie potraktowałby ją tak w takiej sytuacji. Dlatego nie lubię tego wątku tak jak w “Esmeraldzie”, ze względu własnie na Paulino. Bo Vanessa jest fajną postacią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.