„Maria z przedmieścia” – Odcinek 63: Szantaż Nanda

W 63. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando grozi odejściem z domu. Emisja 3 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Alicia jest gotowa powiedzieć Nandowi, jaka naprawdę jest Soraya. Tymczasem chłopak upija się i zapowiada rodzinie, że odejdzie z domu, jeśli zabroni mu decydować o własnym życiu. Wdaje się w kłótnię z ojcem, któremu zarzuca, że rywalizuje z nim o Sorayę. Zbulwersowany Luis Fernando chce natychmiast rozprawić się z byłą żoną. Musi jednak odłożyć to na później i pomóc synowi, który traci przytomność z powodu zatrucia alkoholowego.

Tita oznajmia Aldowi, że nie chce go więcej widzieć. Dodaje, że wyjeżdża na jakiś czasu z Meksyku i ma nadzieję, że do swojego powrotu zapomni o nim. María błaga męża, żeby nie szedł do Sorai i zaufał, że Nando w końcu uwierzy w ich ostrzeżenia. Victoria poleca Abelardowi zadbać o to, by Aldo nie nachodził więcej Titę.

Verónica pisze list do Tity, w którym informuje, że urodzi jej braciszka oraz że oboje z Clemente zostają na dłużej w Europie. Nando powstrzymuje Sorayę, gdy ta podnosi rękę na Alicię. Lupe znajduje w rzeczach Nanda krzyżyk podarowany mu przez Alicię. Aldo przychodzi do domu Tity wbrew jej zakazowi. Nando wyjawia Maríi, że otrzymał krzyżyk od kogoś, kto wiedzie bardzo nieszczęśliwe życie. Soraya jest zdesperowana brakiem wieści od Nanda i dzwoni do domu rodziny De la Vega. Telefon odbiera María.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.