Doktor Suárez objaśnia Nandowi i Veracruz, jakie obrażenia odniosła Agripina oraz uświadamia ich o kosztach leczenia. Penélope żąda pieniędzy od Luisa Fernanda w zamian za ukrycie przed Titą prawdy o tym, że została adoptowana. María i Fernando nie mogą znaleźć Nanda. María wymiguje się od udzielenia odpowiedzi Tity na pytania o jej narodziny. Dziewczyna jest zmęczona ciągłymi unikami matki. Luis Fernando przejmuje się groźbą Penélope, ale nie mówi o niej Maríi. Wspomina natomiast żonie, że rozmyślał nad reakcją Tity, gdyby dowiedziała się, że nie są jej biologicznymi rodzicami. María podejrzewa, że rozterki męża mają związek z Penélope. Oznajmia, że jeśli kobieta znów wtrąci się do ich życia, zademonstruje jej, do czego jest zdolna.

Manotas planuje włamać się do domu rodziny De la Vega. Nando martwi się, że nie będzie mógł opłacić kosztów leczenia Agripiny. Soraya przebywa na rehabilitacji w klinice w Houston. Czeka ją jeszcze długa droga do powrotu do pełnej sprawności. Agripina nie chce zabierać ze sobą do grobu prawdy o pochodzeniu Nandita. Prosi Toñę, żeby po jej śmierci opowiedziała chłopcu o jego biologicznej matce, aby mógł ją odnaleźć.

Nando uskarża się na swoją niedolę. Gdyby był bogaty, mógłby opłacić leczenie Agripiny i żyłoby im się lepiej. Veracruz uświadamia go, że pieniądze nie dają szczęścia, ani nie gwarantują nikomu długiego życia. Penélope szuka José Maríi, aby przekazać mu pieniądze otrzymane od Luisa Fernanda. María nie jest zadowolona z tego, że jej mąż nosi broń. Nie chce, aby kiedykolwiek musiał po nią sięgać. Victoria otrzymuje podejrzany list ze Stanów Zjednoczonych.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.