Vanessa podejrzewa, że Paulino opowiedział Marinie o ich romansie. Susana podejrzewa, że Marina jest dwulicowa i przebiegle wykorzystuje poczucie winy Prudencii, aby owinąć ją sobie wokół palca. Prudencia mówi Marinie, że Alberto nigdy nie wybaczyłby ojcu, gdyby dowiedział się, że z jego winy Damiana została ranna. Marina oznajmia, że Luis jest ojcem mężczyzny, którego kocha i nie chce, aby żywili do siebie urazę. Życzyłaby sobie jednak, żeby Luis przeprosił Damianę za wyrządzoną krzywdę.

Isauro składa wizytę rodzinie Ocaranza. Damiana wyjaśnia Prudencii, że Isauro sprzeciwia się związkowi Mariny z Albertem, ponieważ ma obsesję na jej punkcie. Prudencia spławia Isaura. Yolanda ostrzega Marinę, żeby uważała na Vanessę i jej matkę, ponieważ obie najchętniej rozdzieliłyby ją z Albertem.

Między Mariną a Vanessą wywiązuje się zażarta kłótnia. Vanessa zgrywa ofiarę przed Prudencią. Kobieta nie chce opowiadać się po żadnej ze stron, ale prosi Marinę, aby unikała zatargów z byłą narzeczoną jej syna. Angustias nazywa Vanessę tchórzem. Zarzuca jej, że daje się wciągnąć w intrygi matki, która próbuje dokuczyć Marinie, zamiast zadbać o siebie i zawalczyć o prawdziwą miłość.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.