Soraya posądza Maríę o romans z Luisem Fermandem. Pragnie towarzyszyć mężowi w podróży do Brazylii, aby nie dopuścić do zdrady. María wyznaje Lupe, że chociaż nie przestała kochać Luisa Fernanda, nie zwiąże się z nim, gdyż jest żonaty. Luis Fernando uprzedza żonę, że ich rozwód jest tylko kwestią czasu. Następnie prosi Maríę, żeby przestała bać się, że wyrządzi jej krzywdę, gdyż szczerze ją kocha. Ona jednak woli zapomnieć o nim i zgadza się zostać narzeczoną Vladimira.

Calixta i Soraya planują definitywnie pozbyć się Maríi, podając jej śladowe dawki trucizny, dość małe, aby nie zostały wykryte i dość skuteczne, aby doprowadziły do śmierci. María rezygnuje z wyjazdu z Luisem Fernandem. Victoria cieszy się z tej decyzji, gdyż ma nadzieję, że jej syn w końcu pocha Sorayę i obdaruje ją wnukami. Soraya ostrzega Maríę, że nie odda jej Luisa Fernanda. María oświadcza Luisowi Fernandowi, że pokochała Vladimira.

Aby rozdzielić Maríę i Luisa Fernanda, Soraya prosi męża o pracę dla Osvalda. Mężczyzna miałby zawrócić w głowie dziewczynie oraz sprawić, że zapomni o Luisie Fernandzie. María rezygnuje ze stanowiska sekretarki Luisa Fernanda. Luis Fernando wyznaje jej, że nie przestanie zabiegać o jej miłość, albowiem nigdy nie pokochał innej kobiety tak jak jej. Całują się. Calixta podaje Maríi pierwszą dawkę trucizny. Vladimir oświadcza bratu, że związał się z Maríą i planują się pobrać.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.