Daniel jest zaskoczony. Właśnie ma pocałować Matildę, kiedy ta niespodziewanie znika, a na jej miejscu pojawia się Grachi. Nikt nie rozumie, co się stało. Zamiast poczuć dotyk ust Daniela, Matilda czuje na swoich wargach czarnego motyla. Jakby tego było mało siedzi na mrowisku. Mecha chciała ostrzec Grachi przed planem Matildy, ale wszyscy poszli już na piknik. Kiedy wraca do domu przez przypadek podsłuchuje jak jej mama przedstawia Ursuli plan, który ma sprawić że zaprzyjaźni się ona z Matildą. Ursula zaś stwierdza, że pomoże jej to zdobyć przystojnego nauczyciela Francisco. Kiedy dziewczyn wyjadą z domu, będzie miała czas, żeby znaleźć odpowiednią sztuczkę w księdze zaklęć. Poleca więc Lolo, żeby wysłała ich córki na trwająca tydzień kolonię.

Roberto, Luis i Melanie podążają za dźwiękiem krzyków Matildy. Śmieją się do rozpuku na widok tego co widzą. Matilda, która próbuje strząsnąć z siebie mrówki wygląda jakby tańczyła jakiś dziwaczny taniec. Daniel myśli, że to wszystko jest sprawką Grachi i mówi jej, że nie lubi takich złośliwości. Katty unika pocałunku Chemy w taki sposób, że ten całuje drzewo, na którym zakochani wycinają swoje inicjały. Po tym jak motyl pojawia się obok Grachi, Matilda obwinia ją o to co jej się przydarzyło. Zdenerwowana, próbuje go zabić, ale zamiast tego przypadkowo uderza Daniela w głowę. Roberto, Luis i Melanie proszą Grachi, żeby zabrała ich do domu, bo boją się, że gniewne oczy Matildy rzucą na nich zły urok.

Chema i Daniel próbują znaleźć jakieś wytłumaczenie tego, że na miejscu Matildy pojawiła się Grachi. Dla daniela jest to oczywiste – Grachi jest czarownicą. Mecha słyszy jak Matilda opowiada Panterom o tym, co wydarzyło się na pikniku. Zła czarownica jest tak wściekła, że od razu zaczyna wymyślać, jak się zemścić. Mecha wie, że musi ostrzec przyjaciółkę.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.