„Grachi” – Odcinek 74

74. odcinek telenoweli młodzieżowej „Grachi”. Emisja 13 listopada 2014 o godz. 17:00 i 20:35 na kanale teleTOON+

Grachi mówi Danielowi wszystko na temat Dyrektorki. Grachi prosi Matildę, by połączyły siły, ale ta znowu ją lekceważy. Daniel informuje Matildę, że jest zakochany w Grachi i dowiaduje się, że Matilda rzuciła zaklęcie, dzięki któremu musiał zgadzać się na każdy jej kaprys. Grachi jest zachwycona, że może w końcu zdemaskować Matildę. Daniel mówi Grachi, że zawsze będą razem i że nie pozwoli zrobić jej krzywdy. Po wszystkich perypetiach udaje im się w końcu pocałować. Daniel słyszy, jak Dyrektorka mówi o swoim planie. Bierze do ręki mikrofon i prosi, by wszyscy wyszli na zewnątrz obejrzeć zaćmienie. Upewnia się w ten sposób, że nikogo nie ma w środku. Dyrektorka jest wściekła i wysyła w stronę chłopaka piorun.

Grachi w samą porę wyczarowuje materac. Oraculo chce użyć dla siebie Zaklęcia Kłódki. Widzi to Dyrektorka i chcąc nauczyć go pokory, zamienia go w parę szortów. Grachi uwalnia Cussy i odzyskuje Exoren. Dyrektorka chce rzucić na Cussy klątwę, ale ratuje ją Julio, który zaczyna zmieniać się w rybę. Diego niszczy Exoren przy pomocy ognia. Matilda jest wściekła na wszystkich, ponieważ zepsuli jej przyjęcie urodzinowe. Grachi beszta Matildę za to, że zachowuje się dziecinnie, podczas gdy Dyrektorka staje się coraz potężniejsza i groźniejsza. W końcu młode czarodziejki łączą siły i z pomocą zniszczonego Exorenu zamieniają Dyrektorkę w niegroźnego szczeniaka. Cussy całuje Julio i ratuje go przed klątwą. Grachi i Matilda tracą moce po tym, jak pokonały Dyrektorkę, a magiczna księga uległa zniszczeniu.

Mija czas i Francisco przystosowuje się do roli Dyrektora Escolarium. Uczniowie wracają do szkoły zadowoleni, że wszystko jest jak dawniej. Mecha i Chema są parą i stają się wobec siebie bardzo czuli. Matilda w końcu przyjmuje zaproszenie na lunch od Diego. Daniel jest zachwycony, że Grachi nie ma już mocy. Dziewczyna próbuje jednak rzucić małe zaklęcie, by pojawiły się kwiaty i, ku swojemu zaskoczeniu, widzi, że zadziałało. Wejście do szkoły jest całkowicie pokryte kwiatami. Grachi cieszy się, że znowu ma moce. Uśmiecha się, mruga i razem z Danielem wchodzi do Escolarium. Na koniec jednak pojawia się tajemnicza dziewczyna, która rzuca groźne spojrzenie w stronę szkoły. Wypowiada zaklęcie i wszystkie kwiaty, które pojawiły się na życzenie Grachi natychmiast więdną. Wyjątkowa dziewczyna o imieniu Mia pojawia się w Escolarium…

Koniec sezonu pierwszego

Materiały teleTOON+Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.