Daniel jest oczarowany tęczą, która otacza ich, kiedy całuje Grachi w policzek. Niestety pojawia się Francisco i przerywa magiczną chwilę. Matilda jest przekonana, że jest wymarzoną dziewczyną dla Daniela, jednak słowa Katty sprawiły, że zaczyna rozglądać się wokół, żeby zidentyfikować potencjalne rywalki.

Grachi przyznaje się tacie, co zrobiła. Czuje, że zakochując się w Danielu zdradziła Matildę. A do tego, Grachi podyktowała Matyldzie list miłosny, który spodobał się Danielowi tak bardzo, że postanowił się pogodzić ze swoją dziewczyną. Chema wyśmiewa się z Daniela i jego opowieści o nocnej tęczy. Stwierdza, że jego kuzyn ma obsesję na punkcie Grachi. Doradza mu, żeby uważał, bo Matilda jest gotowa na wszystko, żeby go nie stracić.

Mecha bardzo się zdziwiła, kiedy dowiedziała się, że Grachi powiedziała Matyldzie, żeby była dla niej milsza. W domu Urszuli panuje nerwowa atmosfera, bo na twarzy Matildy pojawił się pryszcz. Na szczęście jedna ze sztuczek prapraprababki rozwiązuje problem. Pantery są bardzo zaskoczone kiedy Daniel wchodzi na stołówkę razem z Grachi. Ich rozmowę przerywa ryk Matildy.

Materiały teleTOON+


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.