„Esmeralda” – Odcinek 29: Prośba José Armanda

W 29. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando prosi Esmeraldę, żeby zamieszkała w Casa Grande. Emisja 7 listopada 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Dominga daje Luciowi do zrozumienia, że Esmeralda i José Armando udali się do miasteczka. Później wyjawia Melesiowi prawdziwy powód ich wyjazdu. Esmeralda i José Armando biorą ślub cywilny. Lucio dowiaduje się o tym i pała nienawiścią do ich oboje. José Armando prosi Melesia, żeby zachował w tajemnicy prawdę o jego ślubie z Esmeraldą. Fátima pokazuje José Armandowi pokój dla Esmeraldy. On oznajmia, że razem z nią w Casa Grande zamieszka Dominga. Esmeralda wyjawia Florecicie, że jest już żoną José Armanda. José Armando także uchyla rąbka tajemnicy Dionisiowi, ale prosi go o zachowanie dyskrecji. Esmeralda poznaje José Armanda z Fermínem. José Armando prosi Esmeraldę, żeby zamieszkała w Casa Grande na czas jego wyjazdu do stolicy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.