„Esmeralda” – Odcinek 115: Lucio porywa syna Esmeraldy

W 115. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Lucio zawiadamia Esmeraldę, że porwał jej syna. Emisja 24 stycznia 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Adrián sądzi, że czułości, jakich doświadcza z Gracielą są tylko snem. Lucio uprzedza Álvara, że miłość José Armanda do Esmeraldy nie umarła. Esmeralda oświadcza Álvarowi, że jest gotowa uciec gdzieś daleko, gdzie Lucio nie odbierze jej syna. Lucio posądza José Armanda o umyślne pozostawienie jego zdeformowanej twarzy, aby pozbawić go szansy na zdobycie Esmeraldy. Georgina uświadamia Fátimę, że Lucio nie dotknął Esmeraldy, dlatego José Rodolfo nie może być jego synem. Estrada proponuje Melesiowi, że podwiezie jego i José Rodolfa do czynszówki. Dominga niepokoi się, gdy nie zastaje ich w ogrodzie. José Armando zdejmuje bandaże z twarzy Lucia i wypisuje go ze szpitala. Esmeralda otrzymuje wiadomość Lucia, z której dowiaduje się, że porwał jej syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.