„Esmeralda” – Odcinek 101: Krok wstecz

W 101. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando rezygnuje z pracy w szpitalu. Emisja 15 stycznia 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Lucio zapowiada, że jeśli Esmeralda nie zgodzi się z nim zamieszkać, odbierze jej José Rodolfa. Dominga, Dionisio, Florecita i José Rodolfo jadą do Casa Grande. José Armando prosi Georginę, żeby czym prędzej się pobrali. Ponadto, mężczyzna zamierza się poświęcić i odejść ze szpitala, aby Esmeralda i Álvaro mogli być szczęśliwi. Melesio słyszy, jak Juana wspomina Raúlowi o wyjeździe Lucia do stolicy. Wkrótce wiadomość dociera także do uszu Domingi. Esmeralda dowiaduje się od Hildy o rezygnacji José Armanda z pracy w szpitalu. Fátima donosi Esmeraldzie i Blance o przyśpieszonym terminie ślubu José Armanda z Georginą. Esmeralda mówi Florecicie, że José Armando wierzy, że po ślubie z Georginą w końcu zazna szczęścia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.