„Dzikie serce” – Odcinek 30

Na lotnisku Maricruz ponownie natyka się na Octavia. Raiza planuje zemścić się na Teobaldo za jego przykre słowa. Planuje nastawić

Na lotnisku Maricruz ponownie natyka się na Octavia. Raiza planuje zemścić się na Teobaldo za jego przykre słowa. Planuje nastawić przeciwko niemu Aracely. Na Isla Dorada Teobaldo proponuje Maricruz wsparcie i pomoc w znalezieniu hotelu. Alejandro nie popiera, że dziewczyna pojechała na Isla Dorada. Raiza informuje Eduarda, że Aracely nie pracuje już w kasynie.

Maricruz poznaje historię Aracely. Jest zdania, że Teobaldo dobrze zrobił, że wyciągnął ją z pracy w kasynie. Teobaldo mierzy Maricruz miarą Raizy. Maricruz oznajmia zaskoczonej Caroli, że będzie pracować w kasynie i dbać o interesy Alejandra. Eduardo przyznaje się przyjacielowi, że zakochał się w Aracely. Octavio jest przekonany, że to jedynie zauroczenie.

Maricruz wyjaśnia Caroli i Raizie, że jest córką Alejandra. Russian jedzie do Alejandra, by przekazać mu wieści o jego córce. Tobías apeluje, by tego nie robił. Carola radzi Raizie, by zaprzyjaźniła się z Maricruz i poznała jej prawdziwe intencje. Alejandro wyznaje Tobíasowi, że jest pod wrażeniem siły i desperacji Maricruz. Octavio prosi Maríę Alejandrę o dowód, że nie jest Maricruz.

Emisja 14 kwietnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta, César Évora; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.