„Królowa serc” – Odcinek 83

Nicolás pyta Smith, czy wiedziała, że Clara jest jego córką. Kiedy słyszy pozytywną odpowiedź, wpada w złość i czyni jej

Nicolás pyta Smith, czy wiedziała, że Clara jest jego córką. Kiedy słyszy pozytywną odpowiedź, wpada w złość i czyni jej wyrzuty. Susana prosi Gretę o wybaczenie za wszystko, co powinna była dla niej zrobić, lecz nie zrobiła. Cristián wyznaje Reinie, że jest do szaleństwa zakochany w Connie.

Nicolás i Estefanía jadą razem do rezydencji Víctora. Gospodarze domu witają ich z niedowierzaniem. Cristián nakrywa Connie i Isidro razem. Nicolás otrzymuje wyniki badań DNA i mówi o nich Reine. Okazuje się, że ani on, ani Víctor nie są jej rodzicami. Víctor porywa Clarę, żeby manipulować Nicolasem. Estefanía niepokoi się o męża, gdy ten nie przychodzi do sypialni. Postanawia poszukiwać go w pokoju Reiny.

Isidro zostaje zatrzymany pod zarzutem kradzieży czerwonego diamentu. Greta widzi jak Cristián wyjmuje ów kamień z rzeczy Isidro. Oskarżony wyjaśnia Connie, że został wrobiony i prosi, aby mu uwierzyła. Víctor zleca swoim ludziom pobić Nicolasa. Żeby dokuczyć żonie, zaprasza ją, żeby obejrzała z nim, jak Nicolás zostaje torturowany.

Emisja 14 kwietnia o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Gabriel Coronel, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.