„Dzikie serce” – Odcinek 23

María znajduje szkatułkę, którą Ramiro z dokumentami Maricruz. Tymczasem ona przybywa do domu Alejandro Mendozy. Mężczyzna od samego początku czuje,

María znajduje szkatułkę, którą Ramiro z dokumentami Maricruz. Tymczasem ona przybywa do domu Alejandro Mendozy. Mężczyzna od samego początku czuje, że ją skądś zna. Maricruz dostaje pracę u Alejandra. Lucía planuje napisać list do szwagra. Miguel zabrania jej informować brata, że Maricruz wyjechała z miasteczka.

Teobaldo uprzedza Raizę, że nie pozwoli, by dokuczała Aracely. Sam pyta dziewczyny, czy jeśli uda mu się zbić dorobić majątku, porzuciłaby pracę w kasynie i wyjechała z nim. Alejandro uczy ostrożnego sprzątania w jego domu. Serafina opowiada Octaviowi o nowych lokatorkach: Maricruz i jej siostrze. Raiza namawia Carolę do wyrzucenia Aracely i Teobaldo z kasyna. Octavio myśli o nowej lokatorce w pensjonacie. Maricruz opowiada Alejandro, że życie nie rozpieszczało jej. Dodaje, że wdzięczna jest losowi za stawianie na jej drodze dobrych ludzi jak on.

María przyjeżdża do stolicy i gubi portfel. Alejandro postanawia zabrać Maricruz na dziewczyny i kupić jej ubrania, ale dziewczyna nie chce przyjąć takiego prezentu. Eduardo namawia Octavia na wyjazd do Isla Dorada. Sprzedawczyni w butiku wmawia Maricruz, że Alejandro robi jej prezenty, bo jest w niej zakochany. Serafina radzi Maricruz, by uważała na Alejandra. Opowiada dziewczynie o Octaviu. Alejandro decyduje się wyedukować Maricruz.

Emisja 2 kwietnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta, César Évora; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.