Życiowa rola

Rola matki bardzo spodobała się Jacqueline Bracamontes. Aktorka nie tylko nie myśli wracać w najbliższym czasie do pracy na ekranie

Rola matki bardzo spodobała się Jacqueline Bracamontes. Aktorka nie tylko nie myśli wracać w najbliższym czasie do pracy na ekranie i zamierza spędzać jak najwięcej czasu w domu z córeczką, ale także ma w planach szybkie powiększenie rodziny.

Jacqueline wyznała mediom, że za około pół roku ponownie pragnie być w ciąży.

– Czy będzie jedno, dwójka, trójka, będziemy szczęśliwi – wyznała z uśmiechem aktorka.

33-letnia Meksykanka zaprzeczyła także plotkom, że mąż, Martín Fuentes, każe jej trzymać się z daleka od telenowel i siedzieć w domu. – Po poznaniu Martín zapytał mnie: jak długo zamierzasz kręcić telenowele? Pytam, bo chcę znać perspektywę. Sama zdecydowała, nie przyjmować już głównych ról w telenowelach. Kręcenie serialu jest bardzo czasochłonne. Nie masz czasu na życie, a tego nie chce, zwłaszcza teraz, kiedy jestem mamą.Comments

  1. Tez mam nadzieje ze zmieni zdanie bo uwielbiam ta aktorke

  2. Wielka szkoda bo to naprawdę dobra aktorka i chciałbym zobaczyć ją w roli villany, ale rodzinę stawia ponad karier w przeciwieństwie do Lupity Herrer i za to ją podziwiam :)

  3. to niemożliwe!!! mam nadzieję, że bardzo szybko zmieni zdanie, bo to moja ulubiona aktorka. W każdym razie cieszę się, że ułożyła sobie życie osobiste i jest szczęśliwa.

  4. ja też żałuję, że Jacky nie będzie grała głównych ról. w ,,zaklętej miłości” i w ,,ranach miłości” była świetna.

  5. trochę szkodą bo świetnie grała szczególnie w Sortilegio i Las tontas

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.