Zuria Vega i Gabriel Soto ponownie razem

W najbliższą niedzielę widzowie w Meksyku obejrzą ostatni odcinek popularnej telenoweli “Qué pobres tan ricos” z Zurią Vega i Jaime

W najbliższą niedzielę widzowie w Meksyku obejrzą ostatni odcinek popularnej telenoweli “Qué pobres tan ricos” z Zurią Vega i Jaime Camilem w rolach głównych. Z tej okazji producentka Rosy Ocampo przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie gościnne pojawienie się Gabriela Soto. Popularny aktor zagra samego siebie w jednej z końcowych scen telenoweli.

Tym sposobem Soto ponownie spotka się na ekranie z piękną Zurią. Jak doskonale pamiętamy nie tak dawno stworzyli chemiczny duet w hitowej “Ukrytej miłości”. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Ostatni odcinek telenoweli gościnnie uświetnią ponadto nazwiska takich aktorów jak Juan Ferrara i Cecilia Gabriela.

Juan Ferrara
Juan Ferrara
Juan Ferrara
Juan Ferrara

Comments

  1. Najlepszą telenowelą jaka teraz jest emitowana to El color de la Pasion! Jest absolutnie GENIALNA!!!

  2. Raczej nie, bo ani LPA ani QPTR to nie są fajne telenowele, a już na pewno nie na nasz rynek. Lepiej poczekać na następne ich projekty

  3. Fajnie byłoby obejrzeć telekomedie visy w naszej tv tj.Porque el amor manda,Que pobres tan ricos i Mi corazon es tuyo w przyszłości:-)

  4. chyba nie , może jedynie być powtórka ukrytej miłości

  5. Czy będzie od września może jakaś telenowela z tymi aktorami. Kocham ich. są cudowni :-) czekam na wieści .

  6. piękna z nich para :-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.