Adriana Louvier protagonistką "Yo no creo en los hombres" | novela.pl

Adriana Louvier protagonistką “Yo no creo en los hombres”

novela.pl 25 czerwca 2014 9
Adriana Louvier protagonistką “Yo no creo en los hombres”

Adriana Louvier została wybrana na protagonistkę telenoweli “Yo no creo en los hombres”, która będzie pierwszą samodzielną produkcją Giselle González dla meksykańskiej Televisy. Do tej pory producentka współpracowała z Roberto Gómezem, z którym stworzyła między innymi takie telenowele jak “Cachito de cielo”, czy wielokrotnie nagradzane “Para volver a amar”.

Po  dwóch rolach antagonistycznych w “Corona de lágrimas” i  “Quiero amarte”, Adriana wcieli się w postać, którą w latach  90-tych grała sama Gabriela Roel. Warto dodać, że na podstawie scenariusza “Yo no creo en los hombres” powstała druga część emitowanej przed laty przez TVN telenoweli “Biały Welon”.

Znamy już także potwierdzone nazwiska z dalszej obsady, będą to między innymi takie sławy jak Blanca Guerra (“Otchłań namiętności”), Alejandro Camacho (“Otchłań namiętności”), Rosa María Bianchi (“Miłość i przeznaczenie”) i Azela Robinson (“Wiosenna namiętność”). Nie znamy natomiast nazwiska głównego galana, którym początkowo miał być David Zepeda. Tak się jednak nie stało, gdyż aktor nie doszedł do porozumienia z producentką telenoweli.

Premierę nowej wersji “Yo no creo en los hombres” zaplanowano na początek października. Telenowela zajmie w ramówce Canal de las Estrellas miejsce należące obecnie do “El color de la pasión”.

9 komentarzy »

 1. kasia 7 lipca 2014 o 19:47 - Reply

  ja gdzies czytalam ze el color de la pasion ma sie skonczyc pod koniec sierpnia to nie wiem wkoncu jak tu pisze ze ta telenowela bedzie dopiero w pazdzierniku tym lepiej bo el color de la pasion jest super telenowela i niech bd jak najwiecej odcinkow

 2. kamil 1 lipca 2014 o 14:34 - Reply

  Oby protem został Ricardo Franco

 3. ola 26 czerwca 2014 o 19:04 - Reply

  Raczej wszędzie podają 1 września, chyba ze novela wie o czymś z tajnych źródeł ;) Adriana jest dobrą aktorką, ale mam wrażenie że mało fotogeniczną … może to zależy od stylizacji, nie wiem ale ani w CDL ani w QA nie za dobrze się prezentowała.
  Dobrze, ze David tu nie zagra. Nie chciałabym go tutaj. Biały Welon to chyba nie jest w całości remake YNELH

  • Maras 1 lipca 2014 o 16:58 - Reply

   “Biały welon” był remakiem brazylijskiej telenoweli “Veu de Novia” z 1976 r. Więc ta wersja też będzie opierała się i na oryginale z Globo.

 4. La Gaviotita 26 czerwca 2014 o 18:31 - Reply

  Nie znam Adriany,szkoda że David nie zagra ciekawe kto zostanie wybrany:-)Czyli to jest ta sama historia co Biały welon?

 5. Karolina 26 czerwca 2014 o 13:30 - Reply

  To świetna aktorka. Grała Tatianę w Pasiones prohibidas :) Odpowiednik Liliany z Amores Verdaderos.

 6. dorota 26 czerwca 2014 o 11:12 - Reply

  jeszcze nie wiem czy to dobra aktorka , ale wszystko się okaże

 7. lenka 26 czerwca 2014 o 09:54 - Reply

  finał ECDLP jest 31 sierpnia ;)

 8. rosso 26 czerwca 2014 o 09:27 - Reply

  Na początek pazdziernika?Z meksykańskich zródeł mówi się o 1 września.Jaka jest prawda?

Komentarze »


X