Vino el amor

Vino el amor, telenowela, Meksyk 2016-2017, prod. José Alberto Castro, występują: Irina Baeva, Gabriel Soto, Cynthia Klitbo i inni

Tytuł oryginalny: Vino el amor
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016-2017
Liczba odcinków: ?
Data premiery: 8 sierpnia 2016 (świat)

Scenariusz: Janely Esther Lee Torres, Vanesa Varela Magallón (historia oryginalna: Julio Rojas Gutiérrez)
Reżyseria: Salvador Sánchez, Santiago Barbosa
Producent: José Alberto Castro
Obsada: Irina Baeva, Gabriel Soto, Cynthia Klitbo, Azela Robinson, Kimberly Dos Ramos, Christian de la Campa, Mar Contreras, Veronica Jaspeado, Raúl Coronado i inni

Osierocona przez ojca Luciana spełnia jego ostatnią wolę i wyjeżdża do Kalifornii, gdzie mieszka jej jedyna rodzina, matka i brat. Po przyjeździe do winnicy poznaje jej właściciela, Davida, i z miejsca zakochuje się w nim. Dotąd despotyczny i nieufny wobec obcych mężczyzna ulega jej wdziękom. W jego otoczeniu są jednak osoby, którym zależy na tym, by nigdy nie odzyskał chęci do życia.

David wcześnie owdowiał, przez co popadł w depresję i zapomniał zarówno o sobie samym, jak i o dzieciach. Stał się uległy wobec teściowej Lilian oraz jej „przyjaciela” Juana, którzy wykorzystali jego słabość, by żyć na jego koszt, trwoniąc jego majątek i marnotrawiąc dobytek. Wspólnymi siłami zamykają przed Davidem każdą furtkę prowadzącą do szczęścia, by tylko mieć go pod kontrolą. Także tę, którą próbuje mu uchylić Luciana. Dodatkowo Lilian przelewa na dziewczynę złość, jaką żywi do jej matki, z którą od lat toczy rywalizację i posądza o romans z jej mężem.

Powrót do winny oznacza dla Luciany także spotkanie z przeszłością. Zanim została deportowana razem z ojcem do Meksyku, zdążyła zaprzyjaźnić się z Miguelem, uczciwym młodzieńcem, który darzy ją wyjątkową sympatią. Dorosły już Miguel jest przekonany, że więź, jaka nawiązała się między nimi w przeszłości pozostała na tyle silna, by znów ich połączyć. Także w życiu Davida jest ktoś, kto chętnie widziałby siebie u jego boku. Jego szwagierka Graciela zawsze zazdrościła siostrze męża i próbowała rozdzielić ich ze sobą. Śmierć Lisy ułatwiła jej to zadanie. Teraz stoi przed szansą rozkochania w sobie wymarzonego mężczyzny. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Zwiastun mi się spodobał. Bardzo chciałabym aby właśnie ta telenowela była wyemitowana po “ŚTO”

  2. Najnudniejsza telka w televisie a o protach to szkoda gadać

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.