Protagoniści “Nadie más en el mundo” wybrani

Adriana Louvier, Carlos Ferro, Silvia Navarro i Gabriel Soto na czele obsady meksykańskiej telenoweli “Nadie más en el mundo”.

Decyzja została podjęta. Adriana Louvier (“Yo no creo en los hombres”) i Silvia Navarro (“Nieposkromiona miłość”), nie zaś Maite Perroni jak wcześniej spekulowano, zagrają główne role w przygotowywanej przez Giselle González telenoweli “Nadie más en el mundo”. Ich fikcyjnymi partnerami będą odpowiednio Carlos Ferro (“Moje serce bije dla Loli”) i Gabriel Soto (“Ukryta miłość”). Przynajmniej oficjalnie…

“Nadie más en el mundo” to remake jeszcze świeżej argentyńskiej telenoweli “Amar después de amar” wyprodukowanej przez Telefe. Ukazuje historię dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw, wystawionych na próbę, kiedy pomiędzy dwiema stronami dochodzi do złamania obietnicy wiernosći. Romans kochanków wychodzi na jaw, gdy stają się ofiarami wypadku samochodowego. “Planujemy adaptację dopasowaną do realiów Meksyku, z innymi wątkami. To będzie mocny serial, odważny, podszyty namiętnością, zdetonowany przez niewierność” – zapowiada producentka.

Prawdopodobnie w telenoweli nie pojawią się Jorge Salinas (“Zakazane uczucie”), ani Flavio Medina (“Nieposkromiona miłość”), ubiegający się o role pierwszoplanowe. Potwierdził się natomiast udział Aratha de la Torre (“Przyjaciółki i rywalki”), wybranego na antagonistę, oraz trzech aktorek: Eli Velden, Eriki de la Rosy i Juliety Egurroli. Producentka ma jeszcze trzy tygodnie na skompletowanie obsady. Rozpoczęcie zdjęć zaplanowane jest na 3 lipca w Acapulco i mieście Meksyk, natomiast telewizyjna premiera na 11 września.

Giselle González zdradziła, że nowa telenowela rekompensuje jej anulowanie drugiego sezonu poprzedniej “La candidata”. “Interesy firmy [Televisy] skierowane są na inny tor. Przydzielono mi ten projekt i zachwyciłam się nim od pierwszej lektury. Rozpiera mnie duma i satysfakcja, że mam sposobność opowiadania historii poruszających rzadkie tematy w tutejszej telewizji, zwracających uwagę publiczności dotąd stroniącej od telenowel” – oznajmiła.Comments

  1. tv żeby bła ta telenowela tv4 od wrzesieńa 4 2017 dardzo prosze

  2. Super Silvia w nowej roli :) Wolałabym żeby ktoś inny partnerował Silvi np. Ivan Sanchez bo nie lubię Gabriela Soto ! Cieszę się że wreszcie Carlos Ferro zagra główną rolę i że w obsadzie znajdzie się też Ela Velden!

  3. Bardzo sie ciesze , że Carlos Ferro bedzie jednym z protów .Jest przystojny i wydaje się bardzo sympatyczny i uważam ze już dawno zasłużył na głowną role . szkoda ze nie zagra Maite chetnie obejzałabym znów jakas telke z nia

  4. Tez uważam, że Carlos zasługuje aby mu dać szansę.

  5. Salinas nie grał w “Nieposkromionej miłości”.
    Obsada zapowiada się rewelacyjnie. Szkoda, że bez Jorge ale Carlos też zasługuje na szanse aby w końcu zagrać pierwszoplanową postać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.