Zostanie drugą matką?

Podobno Ignacio Sada Madero wybrał aktorkę do głównej roli w swojej najnowszej telenoweli “Solamente una vez”. Szczęśliwą wybranką została… Ana

Podobno Ignacio Sada Madero wybrał aktorkę do głównej roli w swojej najnowszej telenoweli “Solamente una vez”. Szczęśliwą wybranką została… Ana Martín.

Obecnie trwają poszukiwania reszty obsady. Do tej pory jedynymi pewnymi są Dominika Paleta (na 100%) i Pablo Lyle (na 99%). Mówi się także o udziale Alejandro Tommassi, którego występ w “Mentir para vivir” będzie jedynie gościnny, a rola w “Corazón indomable” niewielka.

“Solamente una vez” to remake telenoweli “Mi segunda madre” z 1989 r. i wejdzie w pasmo CI jesienią tego roku na Canal de las Estrellas.Comments

 1. Bardzo lubie tą aktorkę :) Pamietam ją z Ceny marzeń i Zakazanego uczucia :) była kiedyś miss…

 2. Ana Martin będzie protagonistką ? Uśmiałam się.

 3. Ciekawe jak w końcu wyjdzie z tą obsadą,lubię Anę Martin najbardziej podobała mi się jako Clarita w “Miłość jak tequila”,ale zgadzam się że na protagonistkę się w ogóle nie nadaje.

 4. Tak tylko patrzcie skąd bierze się to info, bo informację tę podał jakiś szmatławiec, który wziął tę informację z bloga =) Po co wprowadzać zamieszanie?? Jak sam Sada to dziś zdementował…trzeba patrzeć jakie źródła warto tłumaczyć, a jakie nie..w poniedziałek Pepillo Origel podał, że najsilniejszą kandydatką do roli protagonistki jest LAURA FLORES. Ana Martin zagra, ale nawet ona sama gdzieś to mówiła, że będzie to chyba rola komediowa. Po prostu skorygowałam was i poradziłam, żeby nie brać informacji z “byle jakiego” portalu, no chyba, że lubicie sprzedawać niesprawdzone i wręcz absurdalne plotki, to w takim razie luz =) I masz rację to “tylko Meksyk”, ale akurat dla Televisy takie coś jak rankingi są ważne i nie obsadzą 65 letniej babci w roli protagonistki, która w historii zachodzi w ciąże i ma wątek miłosny…wyobrażacie sobie Anę Martin grającą ciężarną? śmieszne nie?? to tylko Meksyk, ale nie znaczy, że tam są sami głupole..=) co innego jak Adela Noriega gra płaczki dziewice, a co innego jak Ana Martin, która nawet atrakcyjnie fizycznie nie jest, ma grać piękną i pociągającą dojrzałą protkę =) śledzę informacje o tej telenoweli od listopada..i jak dla mnie protagonistką będzie Laura Flores…no, ale wy możecie pisać co chcecie =) pozdro.

  1. Informacja ta pojawiła się na kilku stronach. I nie tylko blogach. Korzystamy z wielu źródeł. Nie wprowadzamy zamieszania, bo nie napisaliśmy, że zagra X, kiedy telenowela już jest kręcona i gra Y. Dopóki zdjęcia nie rozpoczną się, nigdy nic nie jest pewne. Ile to już razy w ostatniej chwili zmieniano aktorów. EOT

   1. tak wiem, że pojawiła się na kilku stronach, ale wszystkie informacje są z jednego źródła :) a zresztą piszcie sobie co chcecie, jak chcecie pisać bzdury to je sobie piszcie, tylko pewnie za tydzień napiszą coś innego. Wczoraj Flor Rubio w swojej notce napisała, że wszystko wskazuje na to, że protką zostanie Laura Flores =) ale wy możecie sobie pisać co chcecie, pozdro.

 5. Radziłabym nie tłumaczyć bzdurnych notek które pojawiają się w sieci. Ana Martin nie została wybrana żadną protką, ktoś kto opublikował tę informację kompletnie nie zna fabuły telenoweli, protagonistka ma mieć około 40 lat, a nie 65 lat…to nie jest telenowela o babci :) Ana Martin zagra, ale nie protagonistkę. Zresztą sam Sada zdementował tę informację na swoim twitterze pisząc, że NIKT z obsady nie jest jeszcze potwierdzony.

  1. Piszemy to co piszą zagraniczne media. Tytuły przy Anie Martin były, że będzie protagonistką. Jeśli zostanie wybrana inna, na pewno o tym doniesiemy. Historią raczej byśmy nie przejmowali się, to tylko Meksyk. Tu 40-latki grają 19-letnie dziewice. Wszystko jest możliwe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.