Powrót Bárbary Mori do telewizji musiał być spektakularny. I był. Bullying, dragi, korupcja, porwania, emigracja, relacje Argentyńczyków z Meksykanami, kulejąca edukacja publiczna… I to wszystko już w pierwszym odcinku serialu „Dos lunas”. A jest ich 13.

Pomysł na stworzenie tej historii wyszedł od samej Urugwajki. Nie byłby jednak możliwy bez wsparcia takich potentatów jak Argos i Fox. „Nie ukrywam, że chciałam wrócić do telewizji. Zrobiłam to po dziewięciu latach przerwy. Szukałam czegoś nowego, krótkiego i śmiałego, bo jestem odważna” – wyznała aktorka podczas oficjalnej prezentacji serialu. Ta była połączona wraz z pokazem premierowego epizodu, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, także aktorzy (Fabiola Campomanes, Marimar Vega i Ludwika Paleta z mężem).

Leonardo Sbargila i Bárbara Mori w podwójnym wcieleniu (fot. Fox)
Leonardo Sbargila i Bárbara Mori w podwójnym wydaniu (fot. Fox)

Bárbara wciela się w podwójną rolę, pani psycholog Soledad i zmysłowej DJ’ki o imieniu Luna. Obie panie zawrócą w głowie przystojnemu magnatowi muzycznemu, wdowcowi, Brunowi Freemanowi, który opuszcza Kalifornię i instaluje się razem z córką w Meksyku. Freeman jest właścicielem ekskluzywnego baru, ale to tylko przykrywa do mętnych interesów, którymi zarządza Charlie, jego protegowany. Mężczyzna korzysta z usług Soledad, aby poradzić sobie z tajemniczą śmiercią jego żony, Any.

W rolę Freemana wciela się utalentowany Argentyńczyk Leonardo Sbaraglia (kojarzony z filmów „Dziennik nimfomanki” czy „Spalona forsa”). 43-letniego aktor, występującego na zmianę w Hiszpanii i rodzimej Argentynie, do udziału w tym projekcie skłonił temat nieustającego poszukiwania tożsamości przez człowieka. Sabarglia wyjaśnia, że serial jest mocno zabarwiony elementami erotyki. Postać Bruna żyje na skraju stabilizacji i niepohamowania, co odzwierciedlają jego relacje z dwiema tak różniącymi się od siebie kobietami, Soledad i Luną. „Bohaterowie tej historii mają złożoną osobowość. Nie są dobrzy, ani nie są też źli” – dodaje.

Warto dodać, że dla Bárbary i Leonarda było to już drugie spotkanie na planie zdjęciowym. W 2008 roku para aktorów zagrała razem w filmie „Amor, dolor y viceversa” Alfonsa Pinedy Ulloa. Premiera serialu „Dos lunas” z ich udziałem miała miejsce w ubiegły czwartek na kanale FOX Latinoamerica. Jego próbkę prezentujemy poniżej.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.