Kolejne nazwiska

Kolejna produkcja Televisy jest na etapie końcowym kompletowania swojej obsady. Tym razem chodzi o “Por siempre mi amor” Ignacia Sada

Kolejna produkcja Televisy jest na etapie końcowym kompletowania swojej obsady. Tym razem chodzi o “Por siempre mi amor” Ignacia Sada Madero (“Un refugio para el amor”), czyli remake’u “Mi segunda madre”.

Jak podają media na ekranie obok głównego trójkąta miłosnego, który stworzą Susana González, Guy Ecker i Dominika Paleta zobaczymy na ekranie także m.in.: Marthę Julię, Pablo Valentína, Francisco Rubio, Silvię Lomeli, Archi Lanfranco, Gaby Platas, Thelmę Madrigal, Pablo Lyle, Héctora Suáreza Gomísa, Sofíę Castro, Tanię Lizardo, Pablo Cruza, Jade Fraser i Carlosa Speitzera.

Zdjęcia do PSMA rozpoczną się już na początku jesieni, a sama telenowela zadebiutuje na antenie Canal de las Estrellas w listopadzie i zajmie miejsce najpopularniejszej obecnie telenoweli w Meksyku, “Corazón indomable”.Comments

  1. A ja jej nie lubię i nie uważam za piękna kobietę. Co do nowej telenoweli to cieszę się z Tanii i Pablo, no i trójkąt miłosny bardzo mi odpowiada.

  2. Uwielbiam Marthę Julię racja w każdych włosach wygląda pięknie. Wielka szkoda że nigdy nie zagrała głównej roli:(

  3. Martha Julia jest naprawdę piękną kobietą; czy jako blondynka czy jako brunetka, zawsze wygląda rewelacyjnie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.