Początek zdjęć do najnowszej telenoweli Carlosa Moreno („Amor Bravío”), „El aroma de tu amor” zbliża się wielkimi krokami, a na liście płac produkcji pojawia się już coraz więcej nazwisk. Tym razem poznaliśmy twarz villany historii.

Po wielu tygodniach poszukiwań producent poinformował wszystkich o swoim wyborze. – Jestem szczęśliwy, że do obsady telenoweli dołącza Adriana Louvier. Witamy Constanzę! – napisał Moreno na Twitterze.

Dziękuje bardzo Carlos Moreno, wdzięczna za szansę i szczęśliwa, że będę częścią tego niesamowitego projektu, gdzie dam życie Constanzie – napisała z kolei aktorka.

Cały czas jednak nie zapadła decyzja w sprawie partnerki dla Cristiána de la Fuente. Czasu pozostało niewiele, bo zdjęcia mają ruszyć już pod koniec następnego miesiąca, a sama telenowela zadebiutuje na antenie Canal de las Estrellas w październiku, zajmując miejsce „Mentir para vivir”.


4 KOMENTARZE

  1. Ukryta miłość mną też zawładnęła więc witaj w klubie. Co do tej nowej produkcji to Adriana jak najbardziej trafiona, będzie w tej roli idealna.

  2. z obecnych oglądam La Tempestad ( choć nie wiem czemu, bo mnie czasem irytuje), ale zdecydowanie na jesień będą ciekawsze telki : dos destinos, mi segunda madre i ta tutaj :D na telemundo polecam Dama y obrero :D ale niestety dawno już nie oglądałam takiej telki jak Un refugio para el amor- ta kompletnie mną owładnęła, te co teraz oglądam az takie nie są…:/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.