Już drugi dzień ekipa Pol-ki pracuje w plenerze nad zdjęciami do nowej argentyńskiej telenoweli „Solamente vos”. To kolejna, po „Jesteś moim życiem”, produkcja tej wytwórni dla El trece, w której główną rolę gra Natalia Oreiro. Jej partnerem jest popularny aktor, a także producent i dyrektor programowy stacji, Adrián Suar (prywatnie mąż Griseldy Siciliani – Debbie z „Jesteś moim życiem), dla którego „Solamente vos” ma być ostatnią telenowelą w karierze.

Nowa rola to dla Natalii kolejna okazja do zmiany imidżu. Jak widać na zdjęciu powyżej, aktorka pozwoliła skrócić sobie włosy o kilka centymetrów, a także zrobić grzywkę! Fani Oreiro już skomentowali, że teraz przypomina im look z Tu veneno, w jakim widzieliśmy ją także podczas grudniowej wizyty w Polsce w 2000 roku.

„Solamente vos” to historia dwójki sąsiadów Aurory (Oreiro) i Juana (Suar). Ona jest fryzjerką i prowadzi centrum urody w tym samym budynku, w którym mieszka. Jest panną, ale nie samotną. Życie umila jej kochanek, Félix (Juan Minujín). On jest dyrektorem orkiestry. W domu codziennie czeka na niego żona (Muriel Santa Ana) i piątka dzieci. Jest szczęśliwy, do czasu aż przechodząca kryzys wieku średniego żona oznajmia mu, że potrzebuje czasu na odnalezienie samej siebie i wyrzuca go z domu. Do tego mężczyzna traci pracę. Aurora także nie ma łatwo. Jej kochanek, i przyjaciel Juana, nie chce się rozwieść z żoną z czysto finansowych powodów – separacja oznaczałaby utratę firmy fonograficznej, której właścicielem jest Michelle (Claudia Fontán). Félix postanawia pomóc Juanowi w trudnej sytuacji i oferuje mu swoje mieszkanie oraz stanowisko w firmie. Nowy sąsiad szybko wpada w oko Aurorze. Juan także nie pozostaje obojętny na nową sąsiadkę. Wkrótce okaże się, że tych dwoje łączy coś więcej niż ściana…

Obsadę telenoweli uzupełniają: Arturo Puig, Eugenia Suárez, Lali Espósito, Alberto Martín, Ana María Picchio, Marcelo De Bellis, Peto Menahem, Fabiana García Lago, Marina Bellati, Laura Cymer i Coraje Ávalos. Premiera telewizyjna zaplanowana jest na luty 2013 roku.

[tabs tab1=”Promo 1″ tab2=”Promo 2″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


10 KOMENTARZE

  1. Jak nie puszczą tej telenoweli w Polsce to mają przekichane.Szkoda że „Lynch” nie puścili.Nie wiecie może ile ta telcia będzie miała odcinków?.Bo mam nadzieję że nie taka krótka jak „Amanda O.”

  2. tela może być fajna,ten prot mi się nie podoba,szkoda że facu arana nie gra,2 razy stworzyli wspaniały duet więc za trzecim też pewnie byłby hit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.