Nie Dulce María, a Sherlyn („Nie igraj z aniołem!”) stworzy miłosny trójkąt z Sebastianem Rulli („Teresa”) i Eizą González w przygotowywanej przez Televisę telenoweli „Amores verdaderos”.

Aktorka wyraziła swoją radość z wygranej oraz opowiedziała krótko o nowej roli: „Jestem szczęśliwa i wzruszona, bo to piękna postać, całkiem inna niż myśli większość. Nie jest antagonistką, jest za dobra. To dziewczyna, która walczy o to, co pragnie, zakochuje się bezpamiętnie w Rulii i liczy na odwzajemnienie”.

Sherlyn zdradziła również, że w trójkącie pojawi się także ktoś czwarty – postać o imieniu Roy. Wciąż jednak nie wiadomo kto go zagra.

„Amores verdaderos” to remake argentyńskiej telenoweli „Na straży miłości”. W rolach głównych występują: Eduardo Yáñez („Dzikie serce”) i Erika Buenfil („Triumf miłości”).


5 KOMENTARZE

    • Oglądałaś choć jedne odcinek, że stwierdzasz iż telenowela jest beznadziejna? Data Twojego komentarza sugeruje, że nie. Telenowela jest świetna, a duety Erika Buenfil & Eduardo Yanez, Eiza Gonzalez & Sebastian Rulli są fantastyczne i jest miedzy protami mnóstwo chemii. Polecam obejrzeć a potem wystawić ocenę. Poprzednia wersja z 280 odcinkami była kiepska, ta odsłona jest dużo lepsza.
      Roy’a gra Eleazar Gomez.

  1. Cieszę się że nie Dulce Maria nie. Myślę że wizualnie lepiej pasuje Sherlyn do całości telenoweli i lepiej prezentuje się z resztą obsady

  2. ciesze sie ze znowu zawita na ekranie ta wspaniala aktorka i tak powinno byc, nie da sie ogladac telenowel wciaz z tymi samymi aktorami, bravo swietny wybor :) :) :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.