Elías i Paleta na castingu

Erick Elías (“Prawo pożądania”) i Ludwika Paleta (“Serce z kamienia”) wzięli udział w castingu do telenoweli Televisy “Porque el amor manda”

Erick Elías (“Prawo pożądania”) i Ludwika Paleta (“Serce z kamienia”) wzięli udział w castingu do telenoweli Televisy “Porque el amor manda” – remake kolumbijskiej komedii “El secretario”.

Para aktorów to tylko jedna z opcji, jaką dysponuje producent Juan Osorio.

Do roli protagonisty przez dłuższy czas typowani byli także Arath de la Torre (“Przyjaciółki i rywalki”) i Fernando Colunga (“Sidła namiętności”). O ile ten pierwszy zrezygnował z udziału w projekcie – niedawno zakończył pracę na planie telekomedii “Una familia con suerte” tego samego producenta -, o tyle nazwisko Colungi nadal pozostaje na liście kandydatów.

Możliwymi protagonistkami są: Blanca Soto (“Eva Luna”) – jej ostatnia telenowela “Talismán” okazała się klapą i aktorka szuka propozycji poza Miami – oraz Claudia Álvarez (“Podwójne życie Angeliki”).Comments

  1. tylko nie Blanca z Colunga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Uwielbiam oboje ale na parę mi nie pasują. Najchętniej widziałabym razem Blancę i Fernanda. Myślę że stworzyli by niezapomniany duet. To by było coś. Martwię się że Televisa ma w planach same remaki, nie podoba mi się to.

  3. Uważam że nasza rodaczka to dobry wybór. Mam nadzieję że wybiorą ją i Eliasa ew. Colungę. Ale Ludka musi być. Może wtedy się skuszę choć muszę też zastanowić się nad Amores Verdaderos, a dwóch w ciągu roku na pewno nie będę oglądać( a szkoda) po za tym poleci coś nowego w TV i na pewno coś wybiorę(liczę na AB i AdP/PESE

  4. Blanca Soto i Fernando Colunga. Chemia że hej!!!!

  5. tylko nie blanca soto, eric i nasza poljka to swietna paRA jako aktorzy do tego filmu !!!!

    1. też mi się tak wydaje, z reszta było by ciekawie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.