Rola w spadku

Znamy już twarz nowej “Aventurery“. Znana z “Dos Hogares” Malillany Marín zajmie miejsce Susany González, która niespodziewanie musiała zrezygnować z

Znamy już twarz nowej “Aventurery“.

Znana z “Dos HogaresMalillany Marín zajmie miejsce Susany González, która niespodziewanie musiała zrezygnować z udziału w sztuce z powodów zdrowotnych.

Jestem szczęśliwa. Trudno mi nawet wyrazić, to co czuję. Myślę, że zmierzenie sią z postacią Eleny Tejero byłoby zaszczytem i wyzwaniem dla każdej aktorki. Jestem wdzięczna Bogu oraz życiu za tę szansę i pełna chęci do pracy – wyznała szczęśliwa aktorka w programie “Hoy“. – Dziękuje braciom Vallejo i Salvador Mejía Alejandre za szansę i pójście mi na rękę. Przesyłam ogromnego buziaka Susy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Uwielbiam Cię, wiesz o tym – dodała.

Kubanka, która zadebiutuje w musicalu już 10 maja, zapewniła, że uda się jej pogodzić występy w teatrze z grafikiem na planie “Que bonito amor“, która powoli wkracza w swój etap finalny. W rozmowie z Flor Rubio, 32-letnia aktorka oznajmiła także, że już wcześniej dostała propozycję zagrania w “Aventurerze”:
Prowadziliśmy już rozmowy wcześniej przy różnych okazjach, ale wówczas nasza współpraca nie mogła dojść do skutku z różnych przyczyn losowych. Przeznaczenie chciało czekać aż do teraz, spotkaliśmy się, porozmawialiśmy i jesteśmy.

Malillany rozpoczęła próby od razu, już wczoraj. W końcu do premiery zostało tylko 15 dni.

W ubiegły piątek został wystosowany oficjalny komunikat dla mediów, w którym ogłoszono, że Susana González opuściła obsadę “Aventurera’ z powodu poważnych kłopotów zdrowotnych. Kilka godzin później Guillermina Vallejo potwierdziła, że Susy przebywa w złym stanie pod opieką lekarzy jednego ze szpitali w Meksyku. Do dziś nie ma nowych informacji na temat zdrowia aktorki.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.