Pozna zapach wilków?

Powoli poznajemy szczegóły i obsadę najnowszej telenoweli Carlosa Moreno (“Kiedy się zakocham…“). Już jest pewne, że historia będzie odświeżoną wersją

Powoli poznajemy szczegóły i obsadę najnowszej telenoweli Carlosa Moreno (“Kiedy się zakocham…“).

Już jest pewne, że historia będzie odświeżoną wersją telenoweli z 1994 r. “Imperio de cristal“, a jej roboczy tytuł to “Aroma de Lobos“. Historia bogatej i wpływowej rodziny, która zajmuje się produkcją markowych perfum i której z czasem przyjdzie poczuć tytułowy “zapach wilków”.

Wiadomo także, że główną rolę zagra Cristián de la Fuente. Cały czas jednak trwają poszukiwania partnerki dla 39-letniego Chilijczyka. Propozycję już dostała Lucero, która podziękowała za zaproszenie. Obecnie rozmowy trwają między innymi z Sandrą Echeverríą i… Adrianą Nieto.

Do roli głównej antagonistki wymienia się takie nazwiska jak: Laura Zapata, Silvia Pasquel czy Ana Bertha Espin. Do tej listy dołączyły właśnie dwa inne, bardzo silne nazwiska, Lucía Méndez i Victoria Ruffo.

Ta ostatnia cieszy się ogromną sympatią i poparciem głównej scenarzystki projektu, Marthy Carrillo. Już w 2008 r. chciała ona, aby aktorka zagrała Carlotę w “En nombre del amor“. Wszystko już było ustalone, kiedy władze Televisy, że to nie pora na tak drastyczną zmianę wizerunku przez Ruffo. Może więc tym razem uda się.

Wszystko okaże się po castingach, które odbędą się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.Comments

  1. mam nadzieje że to Victoria Ruffo zostanie vilaną było by ciekawie

  2. Prosze o ktorke Sylvie Pasquel ktora swietnie zagrala Vilianne w Grzesznica ,to byla jej superowa rola ,mam nadzieje ze to ona wygra :) Albo Laura Zapate :) To moje dwie ulubione Vilanny :) Ciesze sie bardzo ,bo dawno tych kochanych aktorek nie bylo w tv :) super :)

  3. Trzymam kciuki aby dali szansę Victorii w końcu by zerwała z wizerunkiem płaczki…

  4. ja tam trzymam kciuki za Laure Zapate której już dość długo nie było na ekranach lub Silvie Pasquel która jeszcze dłużej nie grała

  5. Ruffo vilanną? to moze byc ciekawe :D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.