Pablo Lyle („Cachito de Cielo”) powraca do telenowel jako protagonista juvenil w „Mi segunda madre” , nowej produkcji Ignacio Sady Madero („Virginia, „Ukryta miłość”). Thelma Madrigal („La mujer del Vendaval”)  zagra jego partnerkę w tej telenoweli, a zarazem córkę bohatera granego przez Guya Eckera („Eva Luna”).

Tania Lizardo („Ukryta miłość”), Pablo Cruz („Mój grzech”), Carlos Speitzer („Esperanza del corazón”), Sofía Castro („Cachito de Cielo”) i Jade Fraser („Otchłań namiętności”) uzupełnią resztę młodzieżowej obsady.

W rolach głównych w telenoweli wystąpią wspomniany już Guy Ecker, jego partnerką oraz tytułową „drugą matką” została wybrana Susana González. Natomiast ich szczęście spróbują zachwiać Dominika Paleta i Héctor Suárez Gomís jako antagoniści tej historii.


5 KOMENTARZE

  1. Właśnie zapomniałam o Brandonie! Czemu nie gra tutaj protagonisty lub w De que te quiero te quiero, jest przystojny i dobrze gra. Szkoda że wybierają Covarrubiasa i Lyle’a a nie dają szansę Brandonowi który jest świetny.

  2. A mnie jakoś ci proci juvenil w Televisie się nie podobają, jeśli chodzi o facetów oczywiście nie mają takich fajnych chłopaków jak Jencarlos Canela. Oczywiście może się przekonam do tej młodzieży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.