Zaprezentowano “De que te quiero, te quiero”

W studiach Televisy odbyła się oficjalna prezentacja “De que te quiero, te quiero”, najnowszej telenoweli producentki Lucero Suárez (“Zdradzona miłość”, “Rywalka

W studiach Televisy odbyła się oficjalna prezentacja “De que te quiero, te quiero”, najnowszej telenoweli producentki Lucero Suárez (“Zdradzona miłość”, “Rywalka od serca”). Livia Brito (“Otchłań namiętności”), Juan Diego Covarrubias (“Amor bravío”), Cynthia Klitbo (“Teresa”), Marcelo Córdoba (“Ja, ona i Eva”), Esmeralda Pimentel (“Otchłań namiętności”), Aarón Hernán (“Zaklęta miłośc”), Marisol del Olmo (“Kobieta ze stali”), Silvia  Mariscal (“Podwójne życie Angeliki”), Carlos Ferro (“Pieska miłośc”) i Lisardo (“Dzikie serce”) to największe gwiazdy tej produkcji.

Yuri i Manuel Mijares zainicjowali rozpoczęcie prezentacji nowej telenoweli wykonując temat przewodni pod tytułem “Amor, Amor, Amor”, którego autorami są cenieni kompozytorzy Jorge Octavio Domínguez i Octavio Lara.

de que
Yuri i Manuel Mijares w utworze “Amor, Amor, Amor”. (Fot: Televisa)

Podczas prezentacji prasowej producentka Lucero Suárez  podziękowała obsadzie i całemu zespołowi produkcyjnemu za możliwość wspólnej pracy przy tym nowym projekcie. Dodała, że “De que te quiero, te quiero”  zaproponuje publiczności historię pełną treści, zabawy i jakości, która urzeknie publiczność od samego początku.

Ricardo Fastlicht, Cecilia Galeano, Gerardo Murguía, Ricardo Fernández, Carmen Becerra, Daniela Luján, Rolando Brito, Jesús Moré, Alfredo Gatica, Fabiola Guajardo, Pierre Louis, la niña Fernanda Sasse i wielu innych dopełni obsadę telenoweli.

de que 3
Obsada “De que te quiero, te quiero” w komplecie. (Fot: Televisa)

Historia “De que te quiero, te quiero” zaczyna się od spotkania Natalii Garcia (Livia Brito) i Diego Cáceresa (Juan Diego Covarrubias)  podczas święta rybaków w Tuxpan, Veracruz,  gdzie Natalia zostaje wybrana królową piękności. Miłość między nimi rodzi się od pierwszej chwili. Choć dziewczyna mieszka wraz z rodziną całe życie w Tuxpan, to nigdy wcześniej nie spotkała się z Diego, którego  rodzinna posiadłość znajduje się w pobliżu. Natalia odkrywa, że Diego ma brata bliźniaka, Rodrigo (Juan Diego Covarrubias)  z którym rywalizują całe życie o wszystko, a teraz także i o nią. Wywoła to poważne konsekwencję, błędy, problemy i nieoczekiwane wydarzenia pełne miłości, dramatu i humoru.

Juan Diego Covarrubias, Livia Brito
Livia Brito i Juan Diego Covarrubias jako protagoniści “De que te quiero, te quiero” (Fot: Televisa)

“De que te quiero te quiero” stratuje w poniedziałek, 1 lipca o godzinie 18:20 na antenie Canal de las Estrellas.

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Temat przewodni”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Uwielbiam tą telenowele <3 jest najlepsza <3 a Livia y Juan Diego to taka chemiczna para moja ulubiona para protów <3.!!!

  2. obejrzałam zwiastun i telenowela zapowiada się naprawdę fajnie a główny bohater nawet przystojny, mam nadzieję że puszczą to kiedyś w polsce chociażby ze względu na livię brito

  3. Para główna zaskakująco dobrze dobrana, tworzą śliczny obrazek aż się chyba skuszę na tą premierę.

  4. Temat przewodni mi się podoba, fajnie że śpiewają tak dobrzy wokaliści jak Yuri i Mijares. Uwielbiam piosenkę Yuri El espejo. Obsada jest fajna, tylko ten protagonista nic specjalnego ale może się wyrobi. Co do historii to znowu powtarza się iż są bracia bliźniacy i walczą o tą samą dziewczynę, to już jest nudne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  5. widać w kawałku że fajna telenowela oby dali na tv4

  6. Lubię Livie mam nadzieję że puszczą tą telke na tv4

  7. Super że Daniela wraca d grania.

  8. Para protagonistów (nawet) ładna…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.