Poszukiwania villany

W zeszłym tygodniu Angelli Nesma Medina (“Abismo de pasión”) zdradziła, któ zagra główne role w jej najnowszej produkcji “Dos destinos”,

W zeszłym tygodniu Angelli Nesma Medina (“Abismo de pasión”) zdradziła, któ zagra główne role w jej najnowszej produkcji “Dos destinos”, remake’u “Bodas de odio”. Dodała także, że reszta castingów rozpocznie się w piątek.

Także od końca zeszłego tygodnia różni aktorzy biorą udział w przesłuchaniach do pozostałych ról w DD. Cały czas także nie ma wybranej odtwórczyni najważniejszej roli, tuż obok protagonistki: villany. Jak donoszą media zza oceanu jedną z najpoważniejszych kandydatek jest Aleida Núñez.

Czytam właśnie scenariusz pod kątem roli villany. Nie jest to typowy czarny charakter. To kobieta zakochana bez pamięci w protagoniście, która chcąc mieć go dla siebie, knuje przeciw protagonistce – wyznała aktorka. – Ta rola byłaby dla mnie ogromnym wyzwaniem aktorskim. To dobra bohaterka, która robi złe rzeczy, chcąc zdobyć ukochanego mężczyznę.

Czy to Aleida zagra postać, którą w 2003 r. wcielała się Chantal Andere w “Amor real”? Wkrótce przekonamy się.

Ale to nie koniec donosów zza kulis. Mówi się głośno, że być może, mimo zapowiedzi producentki, Sebastián Rulli nie zagra w produkcji. Podobno aktor postawił duże wymagania finansowe, na które Televisa nie chce przystać. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, nazwisko aktora zniknie z listy płac. Nie byłaby to pierwsza taka zmiana w przypadku telenoweli Mediny. W 2011 r. producentka zapowiadała, że główną rolę męską w ADP zagra Sebastián Zurita. Na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć aktor zniknął z obsady serialu ze względu na młody wiek. Jego miejsce zajął David Zepeda.Comments

 1. To pewnie tylko plotka. A zresztą Maite teraz wydała płytę to pewnie zajmie się promocją i ogólnie muzyką a nie graniem. Zresztą orientuje się ktoś czy Maite ma jeszcze kontrakt z Televisą??

 2. Zaraz skopuję link :) O ile się wyświetli!

 3. Dodam, że ma powstać również inna telenowela. Kandydatką na protagonistkę jest Maite Perroni. :)

  1. Pierwsze słyszę Maite już dawno nie była wymieniana na potencjalną kandydatkę przy którymkolwiek projekcie Visy. Więc nie wiem skąd masz takie info??

 4. no cóż trudne dzieciństwo widać że miałaś ,a jednego z tych gwoździ użyłabym żeby ci język przybić .Co za prostactwo jak ci nie pasuje to sama stąd wypad nieociosany głąbie!!!!!!!!!!!!!!!

 5. ktoś kto nie posiada krzty kultury osobistej i reprezentuje takie zachowania, nie powinien wypowiadać się używając prostackiego ,trywialnego jęzora …..

  1. Nie będziesz mnie pouczać jak mam pisać przynajmniej jeszcze szczera. To tobie jak coś nie pasuje to paszoł won z tego forum głupia pindo.

  2. pasztet z Ciebie straszny i tyle. Znalazła się wielka obrończyni uciśnionych.

  3. trywialna to jesteś ty a do tego strasznie nudna i przykra jak kupa gwoździ.

   1. Za to Ty nie wychowana jesteś

    1. baba jesteś a nie chłop taki zniewieściały

     1. To że facetem jestem nie znaczy że muszę publicznie wyrażać się w taki sposób jak Ty, kultura osobista obowiązuje każdego. A i Twój komentarz wcale mnie nie rusza :)

 6. Niech spierdala ta suka bo nie nadaje się na główną villane.

  1. Ale kultura ja nie mogę, to że nie lubisz jakiejś aktorki to nie musisz jej publicznie obrażać ani tym bardziej takich słów używać.

 7. Adriana Louvier niech zagra villane bo jest znana i grała juz protagonistkę w Żona dla Lorenza. A Aleida Núñez to mało znacząca zerówa niech wypieprza na drzewo.

 8. O nie! Przecież Rulli jest doskonały…! Aleidy jeszcze nie widziałam w roli villany. Myślę, że ta rola może być dla niej szansą na sukces (oczywiście pod warunkiem, że się sprawdzi). Jeśli jej nie wybiorą to mam nadzieję, że villanę zagra Margarita Magana, która sprawdza się w tego typu rolach. :)

  1. jaką szansą co ty bredzisz ta aktorka jest nikim znaczącym a villane powinna zagrać osoba która już ma jakiś dorobek na swoim koncie taka pseudo gwiazdka jak Adelajda powinna grac co najwyżej trzecio lub epizodyczne rólki

 9. Oprócz Aleidy na castingu do tej roli pojawiły się także Adriana Louvier i Margarita Mangana. A ja mam nadziej że Rulli nie dogada się co do gaży i wezmą innego aktora do głównej roli

 10. Super gdyby zagrała Aleida, i żeby wybrali innego protagonistę (nie lubię Rulliego) i nie Davidka bo to już było.

 11. Aleida jest świetna. Chętnie zobaczyłabym ją w roli villany. :)

 12. Myślę że Aleida to dobry wybór poradzi sobie oby ją wybrali:) A jakby Rulli nie zagrał byłaby wielka szkoda. No cóż może przejdzie do telemundo i będzie dostawał ciekawe role.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.