Pierwsza webnovela Televisy

Argentyna zapoczątkowała tę modę produkując “Amandę O” z Natalią Oreiro. Później Unvision stworzyła “Vidas cruzadas” z Kate del Castillo i

Argentyna zapoczątkowała tę modę produkując “Amandę O” z Natalią Oreiro. Później Unvision stworzyła “Vidas cruzadas” z Kate del Castillo i  Guyem Eckerem. Niedawno Telemundo zaserwowało swoim widzom interaktywnym “Secreteando” z Sonyą Smith. Teraz czas na Televisę. Jutro w sieci startuje “Te presento a Valentín”, pierwsza meksykańska webnovela z Arathem de la Torre, Marcelo Córdobą, Marisol González, Carlosem de la Mota i Tanią Vázquez.

O czym jest? Valentín pracuje jako redaktor w jednym z czołowych wydawnictw w Meksyku. Jego marzeniem jest awansowanie na naczelne stanowsko. Na swojej drodze poznaje Monserrat, piękną prezes fundacji Aplícate, która w wyniku nieporozumienia myśli, że Valentín jest redaktorem naczelnym, a nie podrzędnym dziennikarzem. W akcie desperacji, Valentín wymyśla swojego brata bliźniaka, Leo. Oszustwo szybko staje się źródłem kłopotów, na które Valentín nie był przygotowany. Monserrat zakochuje się w Leo i jest gotowa zrezygnować dla niego z Valentína.

Telenowela liczy 15 odcinków, po 6 minut każdy. Będą one publikowane na oficjalnej stronie serialu oraz na portalu Univisionu w każdy poniedziałek, środę i piątek. Premiera już jutro, 29 października.

[tabs tab1=”Trailer”]

[tab id=1][/tab]

[/tabs]

 Comments

  1. Śliczna ta główna protagonistka

  2. Ja napewno bede ogladac :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.