„Kobiety w czerni” – Odcinek 49: Porwanie Irene

W 49. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Bruno porywa Irene, by ją zabić. Natalia zrywa z José. Emisja 6 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP .

José wyjaśnia Natalii, że nie jest jeszcze gotowy na zostanie ojcem. Namawia ją, żeby wstrzymali się z założeniem rodziny, jednak ona woli z nim zerwać. Pewna siebie Irene oświadcza Miriam, że wkrótce odzyska wolność, choć ta druga w to powątpiewa.

Podczas transportu Irene do innego więzienia dochodzi do strzelaniny. Więźniarka zostaje uwolniona i zabrana do Bruna. Ponieważ słusznie obawia się, że ten zechce ją zabić, tak jak jej matkę, z miejsca uprzedza go, że jeśli wyrządzi jej krzywdę, policja otrzyma list opisujący wszystkie jego grzeszki. Bruno nazywa ją zdrajczynią. Wypomina jej, że wypuściła wiadomość o jego romansie z Ritą i poczętym z nią synu oraz przyczyniła się do spadku wartości jego akcji na giełdzie. Strzela do kobiety i, przekonany o jej śmierci, opuszcza miejsce zbrodni.

Bruno dowiaduje się od dyrektorki więzienia, że jego żona symulowała niepełnosprawność. Atakuje żonę, by zmusić ją do wyznania, od jak dawna go oszukiwała oraz wyjawienia powodu. Benjamín mówi Ricie, że Miriam wyszła za mąż za Bruna nie z miłości, lecz z chęci pomszczenia śmierci siostrzenicy. Patricio prosi Lascuraína o pomoc w dotarciu do świadków, który zeznają, że Marcial i Bruno ostatnio kontaktowali się ze sobą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerni


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.