Carla Peterson, Araceli González, Isabel Macedo, Mercedes Morán i Florencia Bertotti zostały potwierdzone przez El trece jako protagonistki nowej telenoweli pt. „Guapas”. Na planie będą im towarzyszyć Dady Brieva i Mike Amigorena, a także Rafael Ferro, Mauricio Dayub i Esteban Lamothe.

Stworzenie scenariusza powierzono Leandro Calderone („Herederos de una venganza”) i Carolinie Aguirre („Farsantes”). Reżyserami są Daniel Barone i Lucas Gil. Rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na luty.

„Guapas” to historia pięciu kobiet. Mónica (Morán), Mey (Peterson), Lorena (Bertotti), Andrea (González) i Laura (Macedo) poznają się, kiedy bank, któremu powierzyły wszystkie swoje oszczędności, ogłasza bankructwo. Jednego dnia marzenia i projekty tych pięciu kobiet legną w gruzach. Siedem lat po tym fatalnym dniu wszystkie pięć łączy już przyjaźń, ale i kłopoty. Żadnej z nich nie udało się stanąć na nogi i gorliwie szukają stabilizacji ekonomicznej oraz uczuciowej.


6 KOMENTARZE

 1. To nieprawda, Guapas wejdzie w miejsce
  Farsantes , natomiast po Solamene Vos w godziny emisji poleci ” Mis amigos de siempre ” ( serial obecnie puszczany jest od miesiąca o 22 po SV ).

 2. W Argentynie to potrafią zaciekawić i przyciągnąć widza. Jeśli choć wątpię ale jeśli będzie emitowana w Polsce to na bank będę oglądał. Na dodatek gra tam Carla Peterson ona jest fantastyczna.

  • Święta racja z tym, że w Argentynie potrafią zaciekawić.
   Niestety, jak zwykle w polskiej telewizji dominują telenowele meksykańskie.

  • Tak. „Guapas” będzie emitowane po zakończeniu „Solamente vos”, Zgadzam się z tym, że obsada jest rewelacyjna. Na pewno to obejrzę i liczę na emisję w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.