Guillermo Francella łamie zasady w filmie “Animal”

Guillermo Francella pod batutą Armanda Bó w “Animal”, jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów argentyńskich 2018 roku.

Argentyńczyk Armando Bó (“El último Elvis”), jeden z czwórki scenarzystów nagrodzonych Oscarem na “Birdmana”, powraca z nowym autorskim filmem. “Animal” to thriller psychologiczny opowiadający o przyzwoitym mężczyźnie, sumiennie wykonującym swoje obowiązku, szanującym wszystko i wszystkich, który w obliczu krytycznej sytuacji zostaje zmuszony do zerwania z dotychczasowym życiem ograniczonym przez zasady, żeby przetrwać.

“Zasady. Jeśli trzymasz się zasad, wszystko pójdzie dobrze. Kto nam wmówił, że możemy przejąć kontrolę nad życiem? Mam gdzieś zasady” – te słowa słyszymy w 49 sekundowym zwiastunie filmu. Wypowiada je Guillermo Francella, odtwórca głównej roli, dobrze znany z filmów “Sekret jej oczu” i “El clan”. Wtóruje mu Carla Peteron (“Lalola”).

“Animal” został uznany przez “Variety” za jeden najbardziej wyczekiwanych filmów argentyńskich tego roku. Światowa premiera zaplanowana jest na 24 maja. Kto wie, czy nie zawita także do Cannes.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.