Odmowa Eizy szansą dla Ariadne

Choć do daty startu najnowszej telekomedii Rosy Ocampo (“Por ella soy Eva”) – “Más canija que ninguna” – pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, producentka już

Choć do daty startu najnowszej telekomedii Rosy Ocampo (“Por ella soy Eva”) “Más canija que ninguna” – pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, producentka już znajduje się w ferworze przygotowań do niej.

Jak niedawno donosiliśmy Ocampo ma, a raczej miała, nadzieję, że do głównej roli uda jej się namówić Eizę González. Ale młoda aktorka zaprzeczyła jakoby miała wracać do telenowel w najbliższym czasie.

– Nie wracam do grania w telenowel! Nie mam pojęcia, kto rozsiewa takie plotki. Mam już zaplanowane kilka projektów w USA na nowy rok – napisała 24-letnia aktorka na swoim Twitterze.

W obliczu odmowy faworytki Rosy zaczęła rozglądać się za nową aktorką. Tym razem jej myśli powędrowały w kierunku Ariadne Díaz, która w tym tygodniu pojawiła się już na zdjęciach próbnych.

Kiedy twarz protagonistki jest cały czas niepewna, ujawniona została tożsamość jej partnera: Eduardo Santamarina. Na szczęście prace na planie ruszają za kilka miesięcy, więc jest szansa, że Lalo zrzuci kilka, a najlepiej kilkanaście, kilo.

W tle castingów pojawiły się nazwiska pierwszych aktorek na liście płac produkcji: Chantal Andere, która zagra villanę w historii, i Sylvia Pasquel.

 

Premiera MCQN przewidziana jest na drugą połowę 2015 r. Telenowela wejdzie w pasmo “Amores con Trampa” po 21.00 na Canal de las Estrellas.Comments

  1. Lalo Santamarina był boski w Rubi i Białym Welonie,nieziemsko przystojny wystarczy że schudnie:-)Ariadne bardzo lubię ,mnie obsada pasuje często proci mają młodsze partnerki.

  2. FAJNIE ZE ZAGRA CHANTAL ANDERE I SYLVIA PASQUEL ,SWIETNIE BEDA GRAC VILLANY :) JAKO ZLE POSTACIE NADAWAJA SIE IDEALNIE :) PEWNIE TO BEDZIE MATKA I CORKA ZLA :) PRZYPOMINAM ZE CHANTAL ANDARE GRALA SWIETNIE ,W TELENOWELI MARIA Z PRZEDMESCIA I SYLVIA PASQUEL JAKO ISAURA KTORA CIAGLE PISZCZALA W GRZESZNICY :)

  3. A co do głównego bohatera to kompletna porażka !!! Ani trochę nie pasuje do ślicznej Adriany !

    1. Ona ma na imię Ariadne. Ale zgadzam się z Tobą. A obsada to klucz do sukcesu telenoweli

  4. To było pewne , że Eiza się nie zgodzi !

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.