Obsada “La sombra del pasado” prawie kompletna

Cieniem przeszłości lub raczej cieniem wiosennej namiętności jest nowa telenowela Mapat, producentki “Posłańca szczęścia” i “Luz Clarity”. Po 12 latach

Cieniem przeszłości lub raczej cieniem wiosennej namiętności jest nowa telenowela Mapat, producentki “Posłańca szczęścia” i “Luz Clarity”. Po 12 latach Meksykanie ponownie będą przeżywać losy Alfonsiny i Alejandra, bohaterów wykreowanych uprzednio przez Adelę Noriega i Mauricia Islasa. W nowej wersji zagrają ich Michelle Renaud i Pablo Lyle, debiutujących jako protagoniści.

Telenowela “Wiosenna namiętność” odniosła sukces w Meksyku i była przełomową rolą w karierze Islasa. Czy 28-letni Lyle boi się porównań? “Nie. Chciałbym, żeby okazała się punktem zwrotnym także dla mnie. Moja interpretacja nie jest wzorowana na jego” – zapewnia, po czym dodaje z humorem “Wyobraźcie sobie, że będą mi płacić za granie z dwiema pięknymi kobietami!”. Mowa naturalnie o Michelle Renaud i Thelmie Madrigal, protagonistce i antagonistce odpowiednio.

“La sombra del pasado” oznacza także powrót do szeregów Televisy Manuela Landety, którego niebawem zobaczymy w “Niewinnej intrydze”. Aktor zagra ojca antagonistki, a jego fikcyjną partnerką będzie Cynthia Klitbo (“Teresa”). Na ekranie pojawią się także Alex Sirvent (“Nieposkromiona miłość”), Alexis Alaya (“Otchłań namiętności”), Alfredo Adame (“Podwójne życie Angeliki”), Alejandra Barros (“Zaklęte serce”), Diego de Erice (“Prawdziwe uczucie”) i Lisset (“Nieposkromiona miłość”).

Premiera telenoweli w Meksyku zapowiedziana jest na 10 listopada w paśmie “La Malquerida”.Comments

  1. Michelle na pewno kojarzą fani Zbuntowanych, gdzie grała Michelle Pineda, przyjaciółkę Raquel i Sol.

  2. Już 10 listopada, myślałem że La Malquerida będzie dłuższa, a jednak nie. LSDP jakoś mnie nie zachwyca przynajmniej obsada.

  3. Wreszcie jakieś nowe twarze w Televisie. Ciekawe jak sobie poradzą w roli protów ci młodzi aktorzy, a może akurat osiągną sukces. Czas pokarze czy to była dobra decyzja.

  4. Dalsza obsada fajna, proci no cóż młodzi są i nieznani może dadzą radę, ja ich nie kojarzę z żadnego serialu. Pamiętam Wiosenną namiętność to dobra telenowela.

  5. Tutaj zagra też Susana Gonzalez.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.