Nowy projekt Salvadora Mejíi

Meksykański producent Salvador Mejía (“Dzikie serce”, “Triumf miłości”) jeszcze w tym tygodniu przedstawi dyrekcji Televisy swój pomysł na nową telenowelę.

Meksykański producent Salvador Mejía (“Dzikie serce”, “Triumf miłości”) jeszcze w tym tygodniu przedstawi dyrekcji Televisy swój pomysł na nową telenowelę. W prasie plotkarskiej już pojawiają się pierwsze nazwiska aktorów, którzy mogą znaleźć się na jego liście płac. Są wśród nich Victoria Ruffo (“Triumf miłości”) – która za dwa miesiące kończy pracę nad telenowelą “La Malquerida”, Ana Brenda Contreras (“Zakazane uczucie”) i Fernando Colunga (“Sidła namiętności”). Ten ostatni już kilka tygodni temu zgłosił swoją gotowość do gry i wyczekuje na odpowiedni projekt. Nowa telenowela miałaby być wolną adaptacją scenariusza “Kłamstwa i miłości” (na podstawie którego Caridad Bravo Adams stworzył “Kiedy się zakocham”).

Mejía ponownie aspiruje o pasmo prime-time Canal de las estrellas, a jego telenowela miałaby zastąpić emitowaną od dwóch tygodni “Hasta el fin del mundo”, której krytycy nie szczędzili ostrych słów już drugi dzień po premierze i która osiąga przeciętne wyniki oglądalności.Comments

 1. Pewnie znowu nie obejrzymy Colungę w Polsce. Kupujemy byle kicze a z Fernando raz na 10 lat…

 2. Ja tam Ferdka z Aną nie widzę, ale oni jeszcze by uszli. Ruffo to tragedia jakaś, ona i Ferdek??? Nie!

 3. Oczywiście że Kiedy się zakocham brawurowo zagrane przez Silvię i Juana jest de best !!!

 4. Przecież to świeża historia, naprawdę nie ma nic innego jeśli to już ma być remake. Zobaczyłbym ponownie historię Camili z Bibi Gaytan i Eduardem Capetillo, która była ciekawa i możnaby ją dopracować albo remake Abrazame muy fuerte czy Rosalindy. Lub może coś z Telemundo

 5. Remake “Kłamstwa i miłości”?! Dla mnie tylko “Kiedy się zakocham” jest najlepszym remakem! Juan Soler i Silivia Navarro, czyli Jerónimo i Renata <3

 6. Bardzo cieszę się że Ferdzio wraca do gry:-)Nie wiem jaka aktorka by do niego pasowała Ana Bredna hmm…Czemu znowu ta sama historia oby to była jednak jakaś nowość:-)

 7. Z tego co ja wiem to Corazon Indomable będzie emitowane w TV6 od września.

 8. Wcale się nie dziwię że Hasta el fin del mundo to klapa współczuję Marojre że gra z takim brzydalem i beztalenciem jego śpiew a raczej wycie na początku i na końcu telenoweli tylko dowodzi że ta telenowela to kompletna tragedia

  1. Jakby tylko śpiewał to by było jeszcze ok nie wiem czemu Fernandeza pchają jako prota może grać postaci drugoplanowe przecież.Reszta obsada wydaje się fajna piękna protka ciekawa historia a jednak klapa jak narazie.

   1. I nie zapowiada się by ta telenowela miała stać się hitem…

 9. Czekam na nową telkę z Breco:) Może niekoniecznie z Colungą, ale jeśli zagra Ana to musi być hit:))

 10. Swoją drogą cieszę się że zobaczę “Burzę”(La Tempestad) w Polsce bo bardzo lubię Danielę Romo i ze względu na Nią będę oglądać tę telenowelę-ale super a co do Corazon Indomable to może być na TV4 albo na Polsat Romans z małym opóznieniem bo w spisie seriali kanału Polsat Romans na wikipedii jest napisane że będzie emitowane CI.

  1. a skąd wiesz, że będzie La tempesdad w Polsce?

   1. Po pierwsze:
    1.Zagadki ze strony TV4 tak sugerują(Cesar Evora).
    2. TV4 napisała że CI nie będzie na TV4.
    3.Sama novela.pl zamieściła infa tego typu: Bohaterowie “Burzy”.
    https://www.novela.pl/bohaterowie-telenoweli-burza/

    1. Nikt nic nie napisał, że CI nie bedzie na TV4. napisali tylko “a co jeśli to nie CI?”

   2. Novela chwilo udostępniła dziś, ze od września

 11. Fajnie się zapowiada tylko czemu remake “Kłamstwa i miłośći”? Naprawdę nie ma już innych seriali? Z tego co słyszałem tytuł ma być “La Calumnia” (tłum.Oszustwo).

  1. Nie wiadomo na sto procent czy to remake tej telenoweli. A tytuł ma być Lo que no se perdona.

 12. Ana Brenda i Fernando Colunga <333 Ta parka ma już fanklub i traume mimo, że nigdy razem nie zagrali. Więc może być hit, mimo że Mejia. Ale tej Ruffo to bym się wyzbył.

 13. Ana Brenda <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.