Nowsze, ale czy lepsze?

Jak donoszą meksykańskie media Angelli Nesma Medina (“Abismo de Pasión”) przygotowuje się do kolejnej telenoweli. Tym razem chce odświeżyć historię

Jak donoszą meksykańskie media Angelli Nesma Medina (“Abismo de Pasión”) przygotowuje się do kolejnej telenoweli. Tym razem chce odświeżyć historię “Bodas de odio“.

Niedawno, dokładnie 10 lat temu, powstał już remake tej historii, “Amor Real” z Adelą Noriega i Fernando Colunga w rolach głównych.

Zdjęcia do “Dos destinos” (taki nosi tytuł roboczy telenoweli) mają rozpocząć się w listopadzie, a sama historia ma zadebiutować na antenie w styczniu 2014 r. po finale “La Tempestad”. Producentka zapewnia, że historia będzie przełożona na czasy współczesne.

Angelique Boyer i Maite Perroni są aktorkami, o których producentka myśli w kontekście roli głównej. Wiadomo też, że chce wrócić do współpracy z Markiem Tacherem, ale, i tym razem, nie w roli protagonisty.

Miejmy nadzieję, że producentka nie porywa się z motyką na księżyc…Comments

 1. Julka – o zgadzam się z tobą tylko nie ta sztuczna mam dość jej minek gra tak sztucznie i w ogóle mnie nie przekonuje swoim aktorstwem jedna z najgorszych aktorek :D Maite bym nie chciała z Markiem nie przepadam za nim a po za tym Maite teraz zajmuje się płytą i to najważniejsze;*

 2. nie skalajcie najpiękniejszej historii o miłości, jaką była Amor real!!! żadnych remaków!!! niech ta historia pozostanie taką, jaką zapamiętałam… zostawcie Titanica…

  1. Teraz już nie wiadomo czy będzie remake BDO, ponieważ jak już na novela.pl napisano szefostwo Visy odrzuciło ten pomysł.Teraz brane jest pod uwagę Nunca te olvidare.
   P.S. Ja też jestem przeciwna nowej wersji AR, ponieważ “Prawdziwa miłość” jest jedną z moich ulubionych telenowel, a parka Fernando i Adela miała dla mnie niesamowitą chemię.

 3. Jeżeli wybierać pomiędzy Perroni a Boyer , to wybór jest oczywisty Angelique

 4. Jezuuu! Tylko nie Boyer! Nie mogę patrzeć na jej sztuczną twarz i grę aktorską. Każda inna aktorka będzie lepsza od tej sztucznej lali.Jak dla mnie najgorsza aktorka w Visie i nie tylko.

  1. Ja mam identyczne zdanie ale o Perroni.
   Co do Angie to chyba nie widziałaś jej w mujeres aseinas skoro tak piszesz. Szkoda że nie jesteś obiektywna.

   1. Czemu każdemu zarzucasz brak obiektywizmu a nie spojrzysz na siebie? Jeśli ktoś napisze coś nieprzychylnego o Boyer albo Anahi to zaraz się czepiasz. Nie rozumiesz, że one nie muszą się podobać każdemu? Każdy lubi kogo chce i możesz tu najeżdżać na wszystkie aktorki, nawet na moje idolki (nie wiesz które są moimi idolkami, ale to szczegół :P) a ja i tak zdania o pannie boyer nie zmienię!

    1. Ja na nikogo nie najeżdżam a jeśli wyrażam swoje zdanie to przeważnie popieram je argumentami. Możesz nie lubić Angelique ale prawdą jest, że umiejętności aktorskich nie można jej odmówić, do brzydkich też nie należy. Nie rozumiem co cię tak wzburzyło.

     1. Nie będę oceniać umiejętności aktorskich, bo nie jestem krytykiem. Mnie aktor/aktorka musi przekonywać swoją grą aktorską a Boyer do mnie kompletnie nie przemawia. Jak już pisałam wcześniej dla mnie gra sztucznie i brak jej swobody w graniu i według mnie ładna też nie jest. Denerwuje mnie to, że zawsze zarzucasz brak obiektywizmu osobom, którym Boyer się nie podoba. Śledzę tą stronę od bardzo dawna i czytam wszystkie wpisy. Nieraz dałaś popis obrażając Perroni czy Dulce. Masz prawo ich nie lubić, ale czasem wypisywałaś takie głupoty, że aż oczy puchły od czytania :P Od innych wymagałaś szacunku dla fanów Boyer czy Anahi a sama nie szanujesz fanów np. Maite. I akurat w tym temacie jestem obiektywna, bo nie jestem fanką ani Boyer ani Perroni, ale gdybym miała wybierać to wybrałabym Maite, bo jest naturalniejsza w swojej grze, oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :P A w gruncie rzeczy to wolałabym kogoś zupełnie innego w tej roli np. jak już ktoś wspomniał Altair :P

  2. Ja się pozwolę wypowiedzieć, ponieważ ani Boyer ani np.Maite nie są moimi ulubienicami, ale obie miałam okazję widzieć w telenowelach. Pierwszy zarzut o ile wiem Boyer miała podobnie jak Perroni operację biustu- w tym aspekcie obie są sztuczne(zresztą bardzo mało jest aktorek naturalnych, bez żadnej przeróbki). Ogółem z obecnie grany młodych protagonistek bardzo mało jest bardo dobrych, Boyer jednak ma większe szczęście do ról niż np. Maite, gdzie gra jedną i tę samą postać(przynajmniej tak ją odbieram). W tym aspekcie Boyer wypada dużo lepiej. Maite jest ładna z buzi, ale aktorsko nie jest wybitna zresztą jak ABC(którą lubię dzięki chemii z Jorge Salinasem w LQNPA), teraz Livia etc.Ja osobiście uważam, że niektóre lepsze aktorki są niedoceniane, a mają większy talent niż niektóre tu wymienione. Ale taka jest polityka Visy i producentów.Ale Maite nie powinna grać ani w nowej wersji BDO, ani NTO. Zresztą za Boyer też nie jestem za bardzo, powinna sobie zrobić przerwę, ponieważ może być wkrótce jej przesyt jak z Maite.

   1. Tylko w jednej kwestii się z tobą nie zgodzę, tu nie chodzi o szczęście przy dborze ról tylko umiejętności. Prawda jest taka że Angelique jest zdolniejsza od Perroni, obie grały w mujeres asesinas morderczynie i tam dokładnie widać zmianę u Angie, Perroni gra tak samo jak zawsze.

  3. Też nie przepadam za Boyer, choć Perroni chyba nie uda się również zagrać tej roli, oby wzięli do tej roli kogoś zupełnie innego.

 5. Maite i William! :)

 6. Ja widziałabym w rolach gównych:
  Aron Diaz, Alfonso Herrera,
  Livia Brito, Zuria Vega.
  Jednak faworytami jest para Aron Diaz i Livia Brito!

  1. Aaron Diaz jest w Telemundo. Odpada.

 7. Susana Gonzalez i Fernando Colunga <3

  1. Ferdek odpada, grał już tę postać. Susana też odpada(pomimo, że ją cenię jako aktorkę, to mnie z Ferdkiem nie przekonuje, miała dużo lepsze duety jak Cesar, Santamarina, Robles czy nawet z Salinasem lepiej wyglądaliby). Jeśli Nesma by zaryzykowała i wzięła Colungę to właśnie z Boyer. Albo ew. z kandydatką mojej znajomej- Zurią. Tak czy inaczej udział Ferdka jako głównego bohatera jest mało prawdopodobny.

 8. według mnie potyka się z motyką.. a dlatego ze nie wyobrazam sobie Amor Real w teraźniejszosci

  1. W sumie odrzucając wątek historyczny(stanowiący jednak ważny akcent w obu telenowelach- Bodas de odio czy Amor real) to da się to zrobić, czego dowodem jest np. LQNPA, gdzie też protka poślubiła mężczyznę, którego nie kochała(ale któremu się spodobała),aby w końcu przekonać się, że to jednak jej prawdziwa miłość(oczywiście to tak pokrótce,ponieważ AR i LQNPA mają dużo różnic). Choć w obu przypadkach na wieść o zdradzie/rzekomej zdradzie oraz kłamstwie, że człowiek któremu dał prace/znajduje się pod jego własnym dachem jest dawną miłością jego żony, mąż traktuje protkę bardzo ostro, odrzuca ją,rzuca się w ramiona innej.Analizując dalej ten wątek Nesma już miała na koncie podobną telkę i była u nas ona popularna- Por tu amor, czyli Porywy serca.
   Akurat jeśli chodzi o wątek obyczajowy to da się to zrobić. Ale co zrobi z wątkiem historycznym tego się boję. Scenariusz może wtedy bardziej stać się bardziej zbliżony LQNPA albo Por tu amor(powiem szczerze, że bezpieczniejszy wydaje się remake tej drugiej telki i wtedy możnaby wepchać Ferdka/ Salinasa czy jakiegoś innego aktora z dorobkiem, a na protkę wziąć np. Zurię czy Boyer).

 9. michael brown

 10. Tylko nie Perroni, ona jest sztywna i od lat nic nie robi by się rozwinąć. Angie byłaby idealna ale chyba bardziej chciałabym ją jako Villanę. Fajną parą byliby Silvia i David albo moje marzenie Zuria i William!

  1. Wiliam się nie nadaje. Jest słabym aktorem. Nie pasuje na następce Ferdka.Amor real jest jedną z moich ulubionych telenowel i nie chciałabym aby w remaku zagrał Wiliam. Nie przepadam za nim, widziałam jak sobie radził np. w Triunfo…, a teraz jak się prezentuje w promach i trailerze La Tempesad. Zuria jest dobrą aktorką,dlatego lepiej jakby u jej boku zagrał dobry aktor(tacy są jeszcze w Visie).

 11. Ja widziałabym w tej roli Altair(jeśli chodzi o urodę), albo Africę Zavala(ta jest piękna i utalentowana, poza tym jakaś odmiana, ponieważ protka była już ruda i blond). Na tę drugą widziałabym Adrianę Louvier(jest bardzo dobrą aktorką). Angie jest dobrą aktorką, ale powinna sobie odpocząć chwilowo,gdyż może nią być już lekki przesyt jak Maite. Dla mnie Mayte nie pasuje na rolę, którą grały Bach i Noriega.Na prota nie widzę Zepedy. Jest kilku dobrych aktorów, którzy mogliby to zagrać jakby np. Lanus, ale bardziej realnie widzę duże szansę na Rulliego(miał chemię z Boyer na planie Teresy).

  1. Oj ja też chciałbym Altair tutaj jako protkę a na prota to w sumie sam nie wiem kto by się nadawał ale może Brandon Peniche albo Alfonso Herrera

 12. Prawdziwa miłość była bardzo fajną telką.Fajnie że czasy współczesne nie przepadam ze serialami kostiumowymi,co do obsady to pewnie jeszcze będzie z 10 kandydatów na protów.Ja bym widziała Maite Perroni i Davida Zepedę lub Silvię Navarro i Davida Zepedę ponieważ nie grali jeszcze razem,ale Maite nagrywa płytę,David kręci MPV a Silvia chyba odpoczywa od telek więc raczej ktoś inny tutaj wystąpi.

 13. jakby miala byc maite to z davidem zepeda,a jesli to bedzie angielica boyer to z Daniel Arenas .

 14. MAITE PERRONI najlepszy wybór

 15. Majka teraz zajmuje się płytą :) i teraz jak powróci do telenowel to mam nadzieję, że to będzie super telka! :) a nie tak jak TDA czy CDC…

 16. tylko nie one, juz lepsza silvia, ana brenda, martha julia, fer castillio

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.