Angelique Boyer i Sebastián Rulli protagonistami “Frente al mismo rostro”

Angelique Boyer i Sebastián Rulli, protagoniści “Za głosem serca”, stworzą po raz trzeci duet w nowej telenoweli pt. “Frente al mismo rostro”.

Remake telenoweli “Lazos de amor” jest już faktem. Tak samo jak udział Angelique Boyer i Sebastiana Rulli. Ponieważ protagonistkami tej historii są trzy siostry bliźniaczki i wszystkie zagra ta sama aktorka (Boyer), jej życiowy partner (Rulli) będzie musiał zadowolić się tylko jedną z nich. Dwie pozostałe zostały rozdane pomiędzy Davida Zepedę (z którym aktorka tworzyła duet w “Otchłani namiętności”) oraz Pedra Moreno, którego wybór potwierdził się jako ostatni.

W przedświątecznej gorączce producentka “Za głosem serca” Angelli Nesma Medina dopina ostatnie szczegóły przed rozpoczęciem zdjęć do “Frente al mismo rostro” (tłum. “Naprzeciw tej samej twarzy”) – wcześniej znanego pod tytułem “Como tres gotas de agua” – zaplanowanych na 4 stycznia. Postaci grane przez Angelique mają nosić odpowiednio imiona Ana Leticia, Ana Lucía i Ana Laura. Aktorka pracuje obecnie nad aspektem fizycznym i umysłowym swoich bohaterek, które wcale nie będą do siebie aż tak podobne.

W obsadzie telenoweli znaleźli się m.in. Carlos de la Mota (“Za głosem serca”), Susana Dosamantes (“Eva Luna”), Blanca Guerra (“Otchłań namiętności”), Mónika Sánchez (“Kotka”), Nuria Bages (“Heridas de amor”), Leticia Perdigón (“Kotka”), Sachi Tamashiro (“Ukryta miłość”), Ana Bertha Espín (“Za głosem serca”) – a jakże! -, Luz María Jerez (“Ukryta miłość”), Olivia Bucio (“Nieposkromiona miłość”), Antonio Medellín (“Kiedy się zakocham”), Eric del Castillo (“Za głosem serca”), Ramiro Fumazoni (“Grachi”) oraz Otto Sirgo (“Za głosem serca”), który występował również w pierwowzorze z 1995 roku.Comments

 1. Telenowela ma tytuł ,,Tres Veces Ana” a premiera będzie 23 maja.

 2. cudowna para protagonistów. uwielbiam za głosem serca!

 3. Już się nie mogę doczekać premiery!!!

 4. Świetna obsada, nie wiem po co zmienili tytuł, Jak trzy krople wody był lepszy.

 5. Boyer razy 3, no to będzie ciekawie, czekam na pierwsze zwiastuny

 6. Obsada mi się średnio podoba, no ale cieszę się, że Angelique zagra trojaczki :) Trochę mnie denerwuje fakt że zagra tam również David Zepeda no ale wszystkiego mieć nie można…

 7. kogo niby zagrał Otto Sirgo w LQLVMR ? On tam przecież nie grał o,O

  1. Pani obejrzy serial do końca :)

 8. Alez wszyscy narzekacie. Poczekajcie na telenowele a potem krytykujcie!!mnie podobaja sie wszyscy. Juz nie moge sie doczekać!

 9. za często ich biorą do głównych ról :/

  1. Mogliby oboje zrobić sobie 5 lat przerwy i dopiero wtedy wrócić jako duet. A tak Anqelique zawsze będzie kojarzona z Boyerulli. Obojętnie z kim później będzie grała.

   1. Zgadzam się idą za ciosem, są teraz na topie i wciąż razem wiec Televisa kuje żelazo puki gorące.

 10. Tragiczna drugoplanowa obsada. Liczyłam na Sabine Moussier, Daniele Castro,Laure Zepede,Rene Stickler,Isabelle Camil

 11. Super obsada ,nie mogę się doczekać tej telenoweli, jestem bardzo ciekawa jak Angelique poradzi sobie z potrójną rolą ,jak te trzy postacie będą sięod siebie różnić wyglądem , zachowaniem.Czekam z zaciekawieniem .

 12. Zagrają po raz trzeci i ostatni tak powiedział Sebastian, super obsada część z Za głosem serca, nie mogę się doczekać tej telenoweli i liczę na szybką emisję w Polsce. Już tęsknię za tą parą i całą telenowelą LQLVMR, koniec jest blisko…szkoda. A miał grać jakiś inny aktor niż Pedro Moreno nie pamiętam nazwiska. Mogli wziąć Luisa Roberta Guzmana (Jose Luisa) na trzeciego prota.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.