Remake telenoweli „Lazos de amor” jest już faktem. Tak samo jak udział Angelique Boyer i Sebastiana Rulli. Ponieważ protagonistkami tej historii są trzy siostry bliźniaczki i wszystkie zagra ta sama aktorka (Boyer), jej życiowy partner (Rulli) będzie musiał zadowolić się tylko jedną z nich. Dwie pozostałe zostały rozdane pomiędzy Davida Zepedę (z którym aktorka tworzyła duet w „Otchłani namiętności”) oraz Pedra Moreno, którego wybór potwierdził się jako ostatni.

W przedświątecznej gorączce producentka „Za głosem serca” Angelli Nesma Medina dopina ostatnie szczegóły przed rozpoczęciem zdjęć do „Frente al mismo rostro” (tłum. „Naprzeciw tej samej twarzy”) – wcześniej znanego pod tytułem „Como tres gotas de agua” – zaplanowanych na 4 stycznia. Postaci grane przez Angelique mają nosić odpowiednio imiona Ana Leticia, Ana Lucía i Ana Laura. Aktorka pracuje obecnie nad aspektem fizycznym i umysłowym swoich bohaterek, które wcale nie będą do siebie aż tak podobne.

W obsadzie telenoweli znaleźli się m.in. Carlos de la Mota („Za głosem serca”), Susana Dosamantes („Eva Luna”), Blanca Guerra („Otchłań namiętności”), Mónika Sánchez („Kotka”), Nuria Bages („Heridas de amor”), Leticia Perdigón („Kotka”), Sachi Tamashiro („Ukryta miłość”), Ana Bertha Espín („Za głosem serca”) – a jakże! -, Luz María Jerez („Ukryta miłość”), Olivia Bucio („Nieposkromiona miłość”), Antonio Medellín („Kiedy się zakocham”), Eric del Castillo („Za głosem serca”), Ramiro Fumazoni („Grachi”) oraz Otto Sirgo („Za głosem serca”), który występował również w pierwowzorze z 1995 roku.


17 KOMENTARZE

  1. Obsada mi się średnio podoba, no ale cieszę się, że Angelique zagra trojaczki :) Trochę mnie denerwuje fakt że zagra tam również David Zepeda no ale wszystkiego mieć nie można…

    • Mogliby oboje zrobić sobie 5 lat przerwy i dopiero wtedy wrócić jako duet. A tak Anqelique zawsze będzie kojarzona z Boyerulli. Obojętnie z kim później będzie grała.

  2. Super obsada ,nie mogę się doczekać tej telenoweli, jestem bardzo ciekawa jak Angelique poradzi sobie z potrójną rolą ,jak te trzy postacie będą sięod siebie różnić wyglądem , zachowaniem.Czekam z zaciekawieniem .

  3. Zagrają po raz trzeci i ostatni tak powiedział Sebastian, super obsada część z Za głosem serca, nie mogę się doczekać tej telenoweli i liczę na szybką emisję w Polsce. Już tęsknię za tą parą i całą telenowelą LQLVMR, koniec jest blisko…szkoda. A miał grać jakiś inny aktor niż Pedro Moreno nie pamiętam nazwiska. Mogli wziąć Luisa Roberta Guzmana (Jose Luisa) na trzeciego prota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.