Meksykańska producentka Angelli Nesma Medina podejmuje nowe wyzwanie. Jej uwagę zwróciła argentyńska telenowela „Por amarte así” opowiadająca historię kobiety posądzonej o dokonanie eutanazji na nieuleczalnie chorym mężu i postawionej przed sądem. Ciężar obrony oskarżonej bierze na siebie wzięty adwokat, dla którego sprawa kobiety okazuje się najtrudniejszą w karierze. W pierwowzorze główne role odegrali Catherine Fulop oraz Gabriel Corrado (współautor pomysłu), kojarzeni z telenoweli „Miłość na zakręcie”. W meksykańskim remake’u zastąpią ich Daniela Castro („Za głosem serca”) oraz Guy Ecker („Eva Luna”).

W prasie meksykańskiej znaleźć można również pierwsze wzmianki na temat drugiej pary protagonistów. Irina Baeva („Vino el amor”) miałaby wcielić się w postać córki rzeczonego adwokata z równie zawiłą historią – odurzona narkotykami potrąca samochodem obiecującego piłkarza, w wyniku czego ten zostaje przykuty do wózka inwalidzkiego. Jeszcze przed tygodniem do tej roli typowana była Angelique Boyer („Trzy razy Ana”). Postać niepełnosprawnego chłopaka z przekreśloną karierą miałaby powędrować do José Rona („Włoska narzeczona”). Tytuł roboczy telenoweli brzmi „Me declaro culpable” (tłum. Przyznaję się do winy).


6 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajnie, że Daniela Castro zagra protagonistkę <3 Uwielbiam, gdy główni bohaterowie są starsi, wbrew pozorom takie romanse 40,50+ potrafią być bardzo urzekające, choć nie wszyscy się tym jarają. Jednak mnie to się podoba i trzymam kciuki za dobry start telenoweli.
    Co do Angelique Boyer – słyszałam, że ponoć ma zagrać w remake'u ,,Esmeraldy'', więc nie wiadomo jak z nią będzie. Jednakowoż chętnie zobaczę ją w kolejnej telenoweli. Nie widzę tu jednak Jose Rona. Nie chodzi nawet o wiek, po prostu średnio mi pasuje do takiej roli, nie wiem nawet dlaczego, bo nie wątpię w jego talent, ale widziałabym kogoś innego w tej roli. Kogoś w stylu Brandona Peniche albo Juana Pablo Gila.

  2. Super Daniela w nowej roli! Mam nadzieję że Angelique też zagra w tej telenoweli :) Nie podoba mi się że Guy zagra główną rolę!

  3. Jose Ron ma zagrać początkującego piłkarza? Dlaczego nie mogą wybrać młodszego aktora? Z całym szacunkiem dla Rona, ale on jest już w takim wieku kiedy piłkarz myśli o zakończeniu kariery.

  4. Ja uważam że z całym szacunkiem dla Angie Boyer powinna odpocząć od telenowel przez rok i może zagrać w 2019r w meksykańskim remake Marii Bonicie. A co tego że Irina ma zagrać z Jose Ronem to może być ciekawy duet aczkolwiek piszą na forach że Irina w Vino El Amor za szybko dostała rolę protki i nie ma zbyt dobrego warsztatu aktorskiego a cieszy mnie powrót do telenowel Danieli Castro bo genialną villaną była w Moim grzechu – to jej najlepsza rola w Televisie. A propo nowości Televisy to mocno trzymam kciuki zeby u Mapat w jej nowej telenoweli „El Engano” protami byli Michii Renaud i Juan Diego Covarrubias.

    • Ale ona już od jakiegoś czasu odpoczywa od telenowel :) Między nagraniami do ,,Trzy razy Ana”, a ,,LQLVMR” minął ponad rok czasu, a teraz mija już jakiś rok do zakończenia nagrań do ostatniej telenoweli. Więc nie jest tak, że Angelique non stop gra w telenowelach ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.