Daniela Castro po drugiej stronie prawa?

Daniela Castro i Guy Ecker na czele obsady telenoweli “Me declaro culpable” przygotowywanej przez Angelli Nesmę Medinę.

Meksykańska producentka Angelli Nesma Medina podejmuje nowe wyzwanie. Jej uwagę zwróciła argentyńska telenowela “Por amarte así” opowiadająca historię kobiety posądzonej o dokonanie eutanazji na nieuleczalnie chorym mężu i postawionej przed sądem. Ciężar obrony oskarżonej bierze na siebie wzięty adwokat, dla którego sprawa kobiety okazuje się najtrudniejszą w karierze. W pierwowzorze główne role odegrali Catherine Fulop oraz Gabriel Corrado (współautor pomysłu), kojarzeni z telenoweli “Miłość na zakręcie”. W meksykańskim remake’u zastąpią ich Daniela Castro (“Za głosem serca”) oraz Guy Ecker (“Eva Luna”).

W prasie meksykańskiej znaleźć można również pierwsze wzmianki na temat drugiej pary protagonistów. Irina Baeva (“Vino el amor”) miałaby wcielić się w postać córki rzeczonego adwokata z równie zawiłą historią – odurzona narkotykami potrąca samochodem obiecującego piłkarza, w wyniku czego ten zostaje przykuty do wózka inwalidzkiego. Jeszcze przed tygodniem do tej roli typowana była Angelique Boyer (“Trzy razy Ana”). Postać niepełnosprawnego chłopaka z przekreśloną karierą miałaby powędrować do José Rona (“Włoska narzeczona”). Tytuł roboczy telenoweli brzmi “Me declaro culpable” (tłum. Przyznaję się do winy).
Comments

  1. Bardzo fajnie, że Daniela Castro zagra protagonistkę <3 Uwielbiam, gdy główni bohaterowie są starsi, wbrew pozorom takie romanse 40,50+ potrafią być bardzo urzekające, choć nie wszyscy się tym jarają. Jednak mnie to się podoba i trzymam kciuki za dobry start telenoweli.
    Co do Angelique Boyer – słyszałam, że ponoć ma zagrać w remake'u ,,Esmeraldy'', więc nie wiadomo jak z nią będzie. Jednakowoż chętnie zobaczę ją w kolejnej telenoweli. Nie widzę tu jednak Jose Rona. Nie chodzi nawet o wiek, po prostu średnio mi pasuje do takiej roli, nie wiem nawet dlaczego, bo nie wątpię w jego talent, ale widziałabym kogoś innego w tej roli. Kogoś w stylu Brandona Peniche albo Juana Pablo Gila.

  2. Super Daniela w nowej roli! Mam nadzieję że Angelique też zagra w tej telenoweli :) Nie podoba mi się że Guy zagra główną rolę!

  3. Jose Ron ma zagrać początkującego piłkarza? Dlaczego nie mogą wybrać młodszego aktora? Z całym szacunkiem dla Rona, ale on jest już w takim wieku kiedy piłkarz myśli o zakończeniu kariery.

  4. Ja uważam że z całym szacunkiem dla Angie Boyer powinna odpocząć od telenowel przez rok i może zagrać w 2019r w meksykańskim remake Marii Bonicie. A co tego że Irina ma zagrać z Jose Ronem to może być ciekawy duet aczkolwiek piszą na forach że Irina w Vino El Amor za szybko dostała rolę protki i nie ma zbyt dobrego warsztatu aktorskiego a cieszy mnie powrót do telenowel Danieli Castro bo genialną villaną była w Moim grzechu – to jej najlepsza rola w Televisie. A propo nowości Televisy to mocno trzymam kciuki zeby u Mapat w jej nowej telenoweli “El Engano” protami byli Michii Renaud i Juan Diego Covarrubias.

    1. Ale ona już od jakiegoś czasu odpoczywa od telenowel :) Między nagraniami do ,,Trzy razy Ana”, a ,,LQLVMR” minął ponad rok czasu, a teraz mija już jakiś rok do zakończenia nagrań do ostatniej telenoweli. Więc nie jest tak, że Angelique non stop gra w telenowelach ;)

  5. Oby byla Angie wybrana :) świetna ;)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.