Czwórka rozpocznie nowy rok od premiery meksykańskiej telenoweli pt. “Trzy razy Ana” (oryg. Tres veces Ana). Przedstawia ona historię trzech sióstr, Any Laury, Any Lucíi i Any Leticii, rozdzielonych w dzieciństwie na skutek tragicznego wypadku. Pomysł na historię o trojaczkach zaczerpnięto z wyprodukowanej przeszło dwie dekady temu innej meksykańskiej telenoweli pt. “Lazos de amor” napisanej przez Carmen Daniels. Stworzenia remake’u podjęła się Angelli Nesma Medina i zaprosiła do udziału trójkę aktorów, protagonistów jej poprzednich produkcji, Sebastiána Rulli (“Za głosem serca”), Davida Zepedę (“Otchłań namiętności”) i Angelique Boyer (“Otchłań namiętności”, “Za głosem serca”), w potrójnej roli.

Emisja od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Czwórce. Więcej informacji na stronie www.trzyrazyana.novela.pl oraz na Facebooku @trzyrazyAna.

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


351 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam ten serial. Znam wiele osób które go oglądają. Niestety zazwyczaj nagrywam, lub ludzie ściągają na internecie chomiku czy oglądają na ty lub innych podobnych witrynach.

  2. Bardzo fajna telenowela. Zastanawiam się jaką ma teraz oglądalność. Novelo możecie udostępnić te informacje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.