"Trzy razy Ana" od 2 stycznia w Czwórce | novela.pl

“Trzy razy Ana” od 2 stycznia w Czwórce

novela.pl 12 grudnia 2016 351

Przebój meksykańskiej telewizji, telenowela “Trzy razy Ana” (Tres veces Ana) z Angelique Boyer, Sebastián Rulli i Davidem Zepedą od 2 stycznia w Czwórce

“Trzy razy Ana” od 2 stycznia w Czwórce

Czwórka rozpocznie nowy rok od premiery meksykańskiej telenoweli pt. “Trzy razy Ana” (oryg. Tres veces Ana). Przedstawia ona historię trzech sióstr, Any Laury, Any Lucíi i Any Leticii, rozdzielonych w dzieciństwie na skutek tragicznego wypadku. Pomysł na historię o trojaczkach zaczerpnięto z wyprodukowanej przeszło dwie dekady temu innej meksykańskiej telenoweli pt. “Lazos de amor” napisanej przez Carmen Daniels. Stworzenia remake’u podjęła się Angelli Nesma Medina i zaprosiła do udziału trójkę aktorów, protagonistów jej poprzednich produkcji, Sebastiána Rulli (“Za głosem serca”), Davida Zepedę (“Otchłań namiętności”) i Angelique Boyer (“Otchłań namiętności”, “Za głosem serca”), w potrójnej roli.

Emisja od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Czwórce. Więcej informacji na stronie www.trzyrazyana.novela.pl oraz na Facebooku @trzyrazyAna.

351 komentarzy »

 1. Kk 6 czerwca 2017 o 17:57 - Reply

  Ile jest wszystkich odcinków?
  Kiedy przewidywany koniec?

 2. Emoti 28 maja 2017 o 09:17 - Reply

  Uwielbiam ten serial. Znam wiele osób które go oglądają. Niestety zazwyczaj nagrywam, lub ludzie ściągają na internecie chomiku czy oglądają na ty lub innych podobnych witrynach.

 3. izulka 6 maja 2017 o 19:56 - Reply

  Bardzo fajna telenowela. Zastanawiam się jaką ma teraz oglądalność. Novelo możecie udostępnić te informacje?

  • novela.pl 7 maja 2017 o 11:14 - Reply

   Lepiej ich nie ujawniać…

   • Sandra 14 maja 2017 o 21:37 - Reply

    A to niby dlaczego? Jest na prawdę naprawdę fajna. Zdziwilabym się bardzo gdyby “Twoja na zawsze” miała lepszą oglądalność…

Komentarze »


X