Televisa nie pierwszy raz odstąpiła stacji Univision prawa do emisji telenoweli przed premierą w Meksyku. Przypadek „Tres veces Ana”, nowej produkcji Angelli Nemsy Mediny, różni się od poprzednich tym, że pilotażowy odcinek przyciągnął przed telewizory szerokie grono widzów – wspiął się na podium najchętniej oglądanych programów w Stanach Zjednoczonych, wyprzedzając propozycje konkurencyjnych stacji CBS czy FOX – oraz był głośno komentowany w portalach społeczenościowych.

Dwugodzinny odcinek telenoweli obejrzało w minionym tygodniu średnio 2,3 miliona widzów (grupa 2+). W szczytowym momencie słupek oglądalności podskoczył do wartości 4 milionów (w tej samej grupie), sytuując Univision na trzeciej pozycji pośród najchętniej oglądanych tego wieczora kanałów w Stanach Zjednoczonych.

„Tres veces Ana” jest swobodną adaptacją scenariusza innej telenoweli Televisy pt. “Lazos de amor” z 1995 roku. W głównych rolach występuje znana “Za głosem serca” para aktorów Angelique Boyer i Sebastián Rulli. Ona gra role trojaczek, rozdzielonych wskutek tragicznego wypadku samochodwego, w których zginęli ich rodzice, zaś jej partner wciela się w postać mężczyzny o dwóch osobowościach, tej sprzed i po incydencie, który pozbawia go pamięci i niemal także życia.

16 KOMENTARZE

 1. Ja wolę,, kontrakt na miłość” jest komediowy i taki “luźny” a one takie zbyt poważne moim zdaniem. Polecam obejrzenie “kontraktu..”

 2. Z tym Pulsem nigdy nic nie wiadomo bo od 13 czerwca.2016r kolejne zmiany ramówki telnowelowej:

  12.00 “Sezon na miłosć”(1 seria)
  14.10 “Moje serce bije dla Loli”
  15.10 “Oblicza miłości”
  16.10 “Dziesaięć przykazań”
  17.05 “Niewolnica Victoria”

  Z jednej strony cieszyt mnie powrót KM bo jest szansa na 2 serię a z drugiej obawa że “Lola Volcan” mioże podzielić w lipcu los “Santy Diabli” oby tak nie było a po “Niewolnicy” raczej nie będzie nic latino tylko dalsze odcinki “Sekretu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.