Coraz częściej z mikrofonem

Rok 2013 może okazać się dla Natalii Oreiro renesansowym w sferze wokalnej. W telenoweli “Solamente vos” coraz częściej pojawiają się

Rok 2013 może okazać się dla Natalii Oreiro renesansowym w sferze wokalnej. W telenoweli “Solamente vos” coraz częściej pojawiają się utwory w jej wykonaniu. Po nostalgicznej balladzie z 53. odcinka (o której pisaliśmy kilka dni temu), tym razem Oreiro wykonała cover piosenki “Mi vida eres tú” (temat przewodni telenoweli “Cristal” z 1985 roku).

W emitowanym wczoraj 59. odcinku telenoweli Aurora (bohaterka grana przez Natalię) dała się namówić swojemu ojcu do występu w barze. Choć początkowo opernie, mistrzyni nożyczek w końcu zgodziła się włożyć wieczorową suknię i stanąć przed mikrofonem. Opisaną scenę prezentujemy w materiale wideo poniżej.

Przypomnijmy, że w grudniu br. Natalia wybiera się w tournee. Pewniakiem na liście krajów, które odwiedzi jest Rosja, gdzie da dwa koncery na żywo. Istnieją realne szanse, że zagości także w Polsce.

[tabs tab1=”Solamente vos – fragment”]
[tab id=1]

Player

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Oby przyjechała do nas :D <3

  2. Naty pięknie tu wygląda miodzio jak mogli jej dać takiego partnera?Może i fajny aktor ale wizualnie kompletnie do niej nie pasuje.W Lynchu to co innego bo to inny rodzaj serialu ale w telenoweli powinna grać z fajnym ciachem.

  3. Zupełnie jak w ostatnim filmie- musicalu;) Super;)

  4. Chciałabym tą telenowelę u nas w telewizji, oczywiście tylko ze względu na Naty. Fajnie, że znów śpiewa, można może skądś pobrać te piosenki???

  5. Super jakby u nas wystąpiła.

  6. Ja bardzo bym chciała aby Natalia odwiedziła ponownie nasz kraj i dała jakiś koncert.

  7. Oby tak się stało

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.