Rok 2013 może okazać się dla Natalii Oreiro renesansowym w sferze wokalnej. W telenoweli „Solamente vos” coraz częściej pojawiają się utwory w jej wykonaniu. Po nostalgicznej balladzie z 53. odcinka (o której pisaliśmy kilka dni temu), tym razem Oreiro wykonała cover piosenki „Mi vida eres tú” (temat przewodni telenoweli „Cristal” z 1985 roku).

W emitowanym wczoraj 59. odcinku telenoweli Aurora (bohaterka grana przez Natalię) dała się namówić swojemu ojcu do występu w barze. Choć początkowo opernie, mistrzyni nożyczek w końcu zgodziła się włożyć wieczorową suknię i stanąć przed mikrofonem. Opisaną scenę prezentujemy w materiale wideo poniżej.

Przypomnijmy, że w grudniu br. Natalia wybiera się w tournee. Pewniakiem na liście krajów, które odwiedzi jest Rosja, gdzie da dwa koncery na żywo. Istnieją realne szanse, że zagości także w Polsce.

[tabs tab1=”Solamente vos – fragment”]
[tab id=1]

Player

[/tab]
[/tabs]


7 KOMENTARZE

  1. Naty pięknie tu wygląda miodzio jak mogli jej dać takiego partnera?Może i fajny aktor ale wizualnie kompletnie do niej nie pasuje.W Lynchu to co innego bo to inny rodzaj serialu ale w telenoweli powinna grać z fajnym ciachem.

  2. Chciałabym tą telenowelę u nas w telewizji, oczywiście tylko ze względu na Naty. Fajnie, że znów śpiewa, można może skądś pobrać te piosenki???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.