Natalia Oreiro zadebiutuje jako producentka filmu

To już pewne. Syn zmarłej piosenkarki Gildy, Fabrizio, wyraził zgodę na nakręcenie filmu biograficznego, poświęconego jego matce. W rolę królowej

To już pewne. Syn zmarłej piosenkarki Gildy, Fabrizio, wyraził zgodę na nakręcenie filmu biograficznego, poświęconego jego matce. W rolę królowej cumbii wcieli się Natalia Oreiro.

Kilka dni temu w Buenos Aires miała miejsce pierwsza prezentacja filmu z udziałem mediów. Odtwórczyni głównej roli otworzyła ją wykonaniem jednego z największych przebojów Gildy “No me arrepiento de este amor”. “To dla mnie wielka radość. Bardzo ją podziwiam. Traktuję ten film jak kolejne wyzwanie, a zarazem spełnienie marzenia, które zrodziło się we mnie gdy byłam jeszcze dwudziestolatką” – powiedziała Natalia Oreiro do kamer.

“Wszyscy [Argentyńczycy] dobrze znamy Gildę, śpiewamy jej piosenki, wiemy, jak tragiczny był koniec jej życia, ale nie znamy Miriam jako kobiety, matki, przyjaciółki. Intencją tego filmu jest pokazanie, kim była naprawdę” – wspomniała Oreiro, dla której ten film stanowi podwójną satysfakcję. Aktorka spełni się nie tylko jako aktorka wymarzonej roli, ale jej nazwisko pojawi się także na liście producentów filmu.

Premiera filmu zaplanowana jest na rok 2016. Wtedy mija dokładnie 20 lat od śmierci piosenkarki – Gilda zginęła w wypadku samochodowym razem z matką, córką oraz czwórką osób z zespołu. Reżyserem “Gildy” jest Lorena Muñoz, a jednym z producentów Benjamín Ávila (“Jak mam na imię”).

[tabs tab1=”Natalia Oreiro – No me arrepiento de este amor” tab2=”Gilda – No me arrepiento…”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


Comments

  1. Super Nati:-)

  2. TRZYMAM KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.