30 września Telemundo wyemituje premierowy odcinek najnowszej telenoweli z Aracely Arámbulą “Los Miserables”. Zdjęcia powstają już od kilku tygodni w Meksyku, w studio Argos. Nad realizacją czuwa producentka Martha Godoy, a reżyserem jest Carlos Villegas (“Niewinna intryga”).

Amerykańska stacja rozpoczęła promocję telenoweli. Oprócz telewizyjnych spotów, emitowanych od kilku dni z coraz większą częstotliwością, ulice Miami wypełniły plakaty w formie listów gończych. Poszukiwaną osobą jest kobieta ze zdjęcia, postać kreowana przez Arámbulę.

fot. Norte Digital
fot. Norte Digital

“Los Miserables” to luźna adaptacja powieści Victora Hugo “Nędznicy”. Jej bohaterką jest kobieta, Lucía Durán, która po 11 latach spędzonych w więzieniu, za przestępstwo, którego nie popełniła, wychodzi na wolność i pragnie udowodnić swoją niewinność przed mężczyzną, który ją prześladuje, a zarazem jest jej wielką miłością. “Będę płakać jak bóbr, ale miłość będzie moim motorem do działania” – powiedziała Arámbula, z przymrużeniem oka, o swojej postaci.

Największą rywalką Lucíi będzie jej siostra, Claudia Durán. W tę postać wcieli się Aylín Mujica. Kubanka z radością wróciła z powrotem do Meksyku, kraju, w którym debiutowała jako aktorka. “Czuję jakbym się cofnęła o 20 lat wstecz. To tutaj zagrałam w pierwszej telenoweli. Nosiła tytuł Dziedziczka” – przypomina aktorka. Choć jej postać nazwano już mianem antagonistki, sama Aylín ma o niej nieco inne zdanie: “To kobieta z krwi i kości. Nie jest zła, ani dobra. Ma konflikt z życiem, brakuje jej pewności siebie, czuje się ograbiona z miłości ojcowskiej. Jest zdominowana przez zazdrość, której korzenie sięgają do czasów dzieciństwa”.

Protagonistą “Los Misareblas”, tym, który będzie spędzał sen z powiek postaci Aracely, jest Erik Hayser. Meksykanin zagra Daniela Ponce, szefa detektywów. “Gram policjanta, z niejasną przeszłością i obsesją na punkcie wymierzania sprawiedliwości” – komentuje krótko Erik. Aktor przez kilka lat był związany z Aztecą, dla której nakręcił m.in. “Póki starczy życia”. Po trzech udanych projektach dla Cadena 13, związał się z Telemundo, skusiło go główną rolą w telenoweli “Camielia, la Texana”.

Obsadę telenoweli uzupełniają Aarón Díaz, Gabriel Porras, Marco Treviño, Alexandra de la Mora, Aldo Gallardo, Diego Soldano, Bianca Calderón i Claudio Lafarga.

[tabs tab1=”Promo #1″ tab2=”Promo #2″ tab3=”Promo #3″ tab4=”Promo #4″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[/tabs]


5 KOMENTARZE

  1. Mam tylko nadzieję, ze sceny akcji będą lepiej wyreżyserowane niż w Niewinnej intrydze. Poza tym fajną promocję ma ta telenowela, zobaczymy czy będzie sukces. Obsada bardzo fajna, chociaż nie jestem fanką Aracely to zerknę na pierwsze odcinki. Szkoda tylko, że początek LM to koniec EOP- cudowna telenowela. Polecam.

  2. Zapowiada się fajnie ale myślę że La patrony nie przebije ta telka.Nie podoba mi się ten Erik Hayser, świetnie jako policjant pasowałby Jorge Luis Pila już dwa razy grał glinę w Diabeł wie lepiej i Gdzie jest Elisa i stworzył już świetną parę z Chule,aczkolwiek rozumiem że nie chcą powielać par i aktorzy chcą grać inne postaci a nie ciągle te same.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.