Natalia Oreiro promuje film “Infancia clandestina”

Dzisiaj repertuar kin w Argentynie wzbogaci się o najnowszy film Natali Oreiro “Infancia clandestina”. Produkcja od samego początku wzbudza ogromne

Dzisiaj repertuar kin w Argentynie wzbogaci się o najnowszy film Natali Oreiro “Infancia clandestina”. Produkcja od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie mediów przede wszystkim ze względu na tematykę – przywraca na nowo obraz dyktatury wojskowej w Argentynie widzianej oczami zwykłej rodziny. Film był wyświetlany podczas festiwalu w Cannes w sekcji Quinzaine des Réalisateures i niebawem zagości na kolejnych, równie prestiżowych festiwalach m.in. w San Sebastián i Toronto. Pod koniec roku zawita także do polskich kin w pięciu największych miastach naszego kraju w ramach 8. Festiwalu Filmów Świata Ale Kino+!

Aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro opuściła na krótko Kolumbię, gdzie pracuje nad drugim sezonem serialu “Lynch”, aby uczestniczyć w promocji medialnej filmu “Infancia clandestina”. Pojawiła się nie tylko na avant-premiere filmu, ale także udzieliła licznych wywiadów dla prasy i telewizji razem z Ernesto Alterio, współ-protagonistą tej historii. “Jestem szczęśliwa z udziału w filmie, który mówi o uczuciach, o miłości w kontekście historii Argentyny. Cofa nas do roku 1979. Przybliża nam rodzinę, która powraca z Kuby do ojczyzny nielegalną drogą pod zmienioną tożsamością. Poznajemy chłopca, Juana, i jego trudy w pogodzeniu się z nową rzeczywistością pod nowym imieniem” – opowiada Natalia wprowadzając nas w środowisko filmu. Poniżej zamieszczamy oficjalny trailer “Infancia clandestina” oraz utwór “Sueños de juventud” nagrany specjalnie na potrzeby produkcji z głosem Natalii Oreiro oraz muzyką jej męża, Ricarda Mollo.

Natalia Oreiro zakończyła niedawno zdjęcia do kolejnego filmu “Wakolda” i, jak pisaliśmy powyżej, mieszka teraz w Kolumbii, w Bogocie, do której powróciła, aby nakręcić drugi sezon popularnego serialu Moviecity “Lynch”. Na ten rok Oreiro ma zaplanowaną wizytę w Europie. Za dwa miesiące wybierze się w podróż do Rosji jako gość specjalny gali Super Diskoteka 90x. W przyszłym roku powróci na szklany ekran jako partnerka Adriana Suara w nowej telekomedii.

[tabs tab1=”Natalia Oreiro – Sueños de juventud” tab2=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]

 Comments

  1. oj nie moge sie doczekac ;p

  2. natalia to pracowita kobitka;) powodzenia:)

  3. powodzenia natusiu

  4. Fajnie że będzie można zobaczyć w Polsce.

  5. Świetna wiadomość. Naty będzie można obejrzeć w polskich kinach . Nie mogę się doczekać. Prawdopodobnie ” Infancia Clandestina ” zostanie wybrana przez akademię filmową w Argentynie ich kandydatem do Oscara 2013. Piękna piosenka , Natalia ma cudowny głos , sam raz pasuje do tej melodii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.