Dzisiaj repertuar kin w Argentynie wzbogaci się o najnowszy film Natali Oreiro „Infancia clandestina”. Produkcja od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie mediów przede wszystkim ze względu na tematykę – przywraca na nowo obraz dyktatury wojskowej w Argentynie widzianej oczami zwykłej rodziny. Film był wyświetlany podczas festiwalu w Cannes w sekcji Quinzaine des Réalisateures i niebawem zagości na kolejnych, równie prestiżowych festiwalach m.in. w San Sebastián i Toronto. Pod koniec roku zawita także do polskich kin w pięciu największych miastach naszego kraju w ramach 8. Festiwalu Filmów Świata Ale Kino+!

Aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro opuściła na krótko Kolumbię, gdzie pracuje nad drugim sezonem serialu „Lynch”, aby uczestniczyć w promocji medialnej filmu „Infancia clandestina”. Pojawiła się nie tylko na avant-premiere filmu, ale także udzieliła licznych wywiadów dla prasy i telewizji razem z Ernesto Alterio, współ-protagonistą tej historii. „Jestem szczęśliwa z udziału w filmie, który mówi o uczuciach, o miłości w kontekście historii Argentyny. Cofa nas do roku 1979. Przybliża nam rodzinę, która powraca z Kuby do ojczyzny nielegalną drogą pod zmienioną tożsamością. Poznajemy chłopca, Juana, i jego trudy w pogodzeniu się z nową rzeczywistością pod nowym imieniem” – opowiada Natalia wprowadzając nas w środowisko filmu. Poniżej zamieszczamy oficjalny trailer „Infancia clandestina” oraz utwór „Sueños de juventud” nagrany specjalnie na potrzeby produkcji z głosem Natalii Oreiro oraz muzyką jej męża, Ricarda Mollo.

Natalia Oreiro zakończyła niedawno zdjęcia do kolejnego filmu „Wakolda” i, jak pisaliśmy powyżej, mieszka teraz w Kolumbii, w Bogocie, do której powróciła, aby nakręcić drugi sezon popularnego serialu Moviecity „Lynch”. Na ten rok Oreiro ma zaplanowaną wizytę w Europie. Za dwa miesiące wybierze się w podróż do Rosji jako gość specjalny gali Super Diskoteka 90x. W przyszłym roku powróci na szklany ekran jako partnerka Adriana Suara w nowej telekomedii.

[tabs tab1=”Natalia Oreiro – Sueños de juventud” tab2=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]

 


5 KOMENTARZE

  1. Świetna wiadomość. Naty będzie można obejrzeć w polskich kinach . Nie mogę się doczekać. Prawdopodobnie ” Infancia Clandestina ” zostanie wybrana przez akademię filmową w Argentynie ich kandydatem do Oscara 2013. Piękna piosenka , Natalia ma cudowny głos , sam raz pasuje do tej melodii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.