Natalia Oreiro na pełnych obrotach

Zaledwie miesiąc po urodzeniu syna, Merlína, argentyńska aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro wróciła do świata show-biznesu z dwóch ważnych powodów.

Zaledwie miesiąc po urodzeniu syna, Merlína, argentyńska aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro wróciła do świata show-biznesu z dwóch ważnych powodów. Pierwszym była promocja kolumbijskiego serialu “Lynch”, wyprodukowanego przez moviecity, zaś drugim pokaz kolecji jesień/zima 2012 “Las Oreiro”, marki odzieżowej sióstr Oreiro.

W wywiadzie dla magazynu “Ohlala!” Natalia wyznała, że już w maju wybiera się z wizytą do Paryża. Jej lot związany jest z kampanią reklamą L’Oréal Paris, którego jest ambasadorką, oraz prezentacją ostatniego filmu “Infancia clandestina” na Festiwalu Filmowym w Cannes. Następnie czeka ją kilka tygodni pracy na planie kinowej adaptacji powieści “Wakolda” Lucii Puenzo (cenionej argentyńskiej pisarki i reżyser), w której zagra główną rolę. Argentyńskie media rozpisywały się także ostatnio na temat ewentualnego powrotu aktorki do telewizji pod koniec 2012 w nowej telenoweli… ale czy ten format wciąż jest dla niej atrakcyjny?

Dla tych, którzy są ciekawi jak wypadł pokaz mody “Las Oreiro” polecamy materiał wideo zamieszczony poniżej.

[tabs tab1=”L’Oréal Paris” tab2=”Las Oreiro”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Mam 12 lat , kocham panią, pani piosenki i oglądam filmy,w których pani grała. Szczególnie filmy ,,Jesteś moim życiem,, i ,,Zbuntowany anioł,,. Pozdrawiam panią !!!

  2. Marzena , w imieniu fanów Natalii wiele osób byłoby Ci wdzięcznych za przetłumaczenie któregoś wywiadu z aktorką .

  3. Postaram się poszukać wywiadu i zamieścić go w jej temacie na forum
    http://www.telenowele.fora.pl o ile już ktoś tego nie zrobił.

  4. Bardzo prosimy o przetłumaczenie w najbliższym czasie jakiegoś aktualnego wywiadu z Natalką ( Caras lub Ohlala! ) , bo gazeta ” Świat Seriali ” ostatnio w ogóle nic o niej nie piszę a przecież nie tak dawno pojawił się w internecie i telewizji nowy serial z jej udziałem ” Lynch “, który już stał się sukcesem .

  5. uwielbiam ją jest świetna szkoda że nie gra w telkach już

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.