Natalia Oreiro leci do Cannes

Argentyńska aktorka Natalia Oreiro wybiera się w maju do Cannes z dwóch istotnych powodów. Jako twarz L’Oreal Paris weźmie udział

Argentyńska aktorka Natalia Oreiro wybiera się w maju do Cannes z dwóch istotnych powodów. Jako twarz L’Oreal Paris weźmie udział w wyderzeniach związanych z promocją marki, która jest także jednym ze sponsorów Festiwalu Filmowego w Cannes, z którym związany jest drugi powód wizyty. Nakręcony w ubiegłym roku film “Infancia clandestina” Benjamína Avila, z Oreiro w roli głównej, znalazł się na liście nominowanych w prestiżowej sekcji Quinzaine des Réalisateures (Piętnastka realizatorów).

Film “Infancia clandestina” przenosi nas o 40 lat wstecz i porzuca w ogarniętej przez dyktaturę wojskową Argentynę. Juan jest 12-latkiem i mieszka razem z matką Charą (w tej roli Oreiro), ojcem Danielem (Cesar Troncoso) i ukochanym wujem Beto (Ernesto Alterio).Juan, podobnie jak cała jego rodzina, żyje w ukryciu i ma podwójną tożsamość. Nosi imię Ernesto i musi udawać kimś, kim nie jest. Chłopiec szybko ma dość i buntuje się. Chce uciec i zażąć nowe życie z Maríą, koleżanką ze szkoły, z którą przeżywa swoją pierwszą miłość.

Co ciekawe, Natalia planuje wybrać się w tę podróż nie sama, lecz w towarzystwie swojego synka, Merlína.

Argentyńskie media spekulują także na temat powrotu Oreiro do telenowel. Jeśli wierzyć tabloidom i portalom internetowym, w 2013 roku razem z producentem i aktorem Adrianem Suarem stworzą parę w nowej telekomedii Pol-ki.

[tabs tab1=”Trailer”]

[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Natalia jest mega utalentowaną i mega ambitną aktorką. Cieszę się że gra w wysoko prestiżowych filmach ale tęsknię za jej telenowelami. Mogłaby w czymś nowym już zagrać, a potem puścili by to u nas. Oby ta notka o telce z Suarem okazała się prawdą. No i tęsknię jeszcze za jej śpiewem. Ach to były czasy kiedy śpiewała na Sylwestrze w Polsce w 2002 roku. Niech one wrócą.

  2. Cieszę się , ze Natalia postawiła na filmy , tam ma możliwość rozwoju swojego zawodu i pasji jakim jest aktorstwo. Mam nadzieje , że podczas pobytu we Francji z synkiem zgodzi się na jakimś sesje dla magazynu aby pokazać jak maluszek wygląda.

  3. SUPER WIADOMOŚC JUŻ JĄ CZYTAŁAM WCZESNIEJ ALE PISZE JESZCZE RAZ ŻE CIESZY MNIE JEJ SUKCES BO TO WSPANIAŁA AKTORKA

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.